Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel töltsem az időm ha...

Mivel töltsem az időm ha szinte semmihez sincs kedvem?

Figyelt kérdés

A semmi alatt tényleg semmit értek. Nincs kedvem a hobbimhoz, nincs kedvem a filmekhez, zenékhez, olvasmányokhoz. Nincs kedvem sétához sem társasághoz. És munkához sincs kedvem. Bár tudnék aludni de ahhoz sincs kedvem. Enni sincs kedvem pedig éhes vagyok. Még ezt a kérdést kiírni sem volt kedvem de muszályból megtettem.


Még nem mondtam ki hangosan de élni sincs kedvem. De meghalni sem.

Nem tudom mi van velem de régóta így van.

Kedvet csinálhatna nekem egy barátnő de nincs kedvem elmenni elcsábítani valakit.

Probléma van velem azt látom én is.



2017. márc. 4. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a totális nihil állapota. Éreztem már hasonlót. De hidd el, nincs a világon semmi értelme annak, hogy megragadj ebben az állapotban! Igenis vedd rá magad, hogy csinálj valamit, ha nincs kedved hozzá, hát csináld kedv nélkül. Nagyon fontos, hogy ne hagyd el magad. Ha pedig sehogy sem tudod magad összeszedni, akkor keress fel egy pszichológust, mert depressziós lehetsz.
2017. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez egy kezdetleges depresszió. Mivel töltsd az időt? Hát..pl keress egy célt az életednek :) ez egy elcsépelt közhelynek hangzik de ha megtalálod visszajön az életkedved is. Persze lehet ez átmeneti de ha nincs kedved semmihez akkor probálj meg kedvet csinálni hozzá. Itt nem egyből barátnő kell meg ilyenek, magadba próbáld meg megkeresni hogy miért van ez hogy semmi sem érdekel.
2017. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is ilyen gondjaim vannak szerintem vagy az asperger szindromához vagy a depresszióhoz lehet köze a dolognak bár nehéz megmondani..
2017. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz.
2017. márc. 4. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
sport..sportolni mozogni táncolni,kerékpározni, futni, túrázni... csak elkezdeni nyűg...de hidd el sokkal jobb lesz.
2017. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fittségemre ügyelek de semmi kedvem sőt utálok mindent amit sportnak neveznek.
2017. márc. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!