Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok komolyan vehető,...

Tudtok komolyan vehető, lehetőleg részletesebb tesztet annak kiderítésére, hogy valaki pszichopata-e, és mennyire?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szondi teszt
2017. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Heló.

Nem.

Itt vagyok én, kezdő stádiumban járó pszichopata.

A jó életben nem látod meg rajtam, beszélgetés után sem.

Titkolom.

Elfedem, hogy az általam felesleges, de mégis kért dolgokban amik nem érdekelnek, úgy teljesítek jól, hogy okosan felépített terv alapján csalok.

Hazudok a céljaim elérése érdekében.De úgy, hogy nem veszed észre, mert nem keveredek hálóba.

Kívülről egy elvontabb, csendes lánynak látsz, akinek 1 közeli embere van.

És még sorolhatnám.

Nem látnád meg rajtam, kiteljesedetten se.

Pszichopata, nem szociopata.

Nem vagyok agresszív.Szemem se rebben, nem idegeskedek, úgy is tudom, hogy jól jövök ki a végén a dologból, ha a háttérből mozgatom a szálakat.

Van egy csomó mód, neten, hogy hogyan ismerheted meg, de nem fog menni, elhiheted nekem.

Az érzelmeik feljetlenebbek, de ez nem azt jelenti, hogy a Pszichopaták intelligenciája az átlagnál nem magasabb, mert legtöbb esetben az.

Sok Sikert.

L

2017. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek érzelmeik. Nem örülnek, nem sírnak se veled, se mással. Ha akarják meg tudnak játszani némi érzelmi reakciót, de ez soha nem spontán jön, és simán ki lehet szúrni. Felépített emberek, számítóak és mű hatásúak.
2017. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szakember, szaktudomány....Orvosi egyetem, stb. Akik itt válaszolgatnak valszeg nem szakemberek. Aki pl. itt írt az érzelmek hiányáról az is valótlan. Van aki aggyal vezérelt és nem érzelem vezérelt, az pszichopata lenne? Ugyan....
2017. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! #2 Nos, a célom az, hogy önmagamat megismerjem vele. Úgy érzem, van néhány tulajdonságom, ami miatt lehet, hogy a határ fele mozgok valahol. Én is olvastam a tipikus pszichopatáról, de mivel én úgy érzem, hogy én azért kóros szintet azért nem érem még el, de azért lenne, mit javítani rajtam. Ezért szeretnék egy minél jobb képet kapni magamról, egy minél objektívebb eszközzel.
2017. márc. 14. 08:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy link erről:

[link]

Azt írja, ha ezek közül 3 teljesül akkor.

Férfiakról ír, de nőknél is kb ugyanannyiszor fordul elő, max. az agresszió ritkább.

2017. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp ezt olvasván fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. Egyik sem tipikusan, de többől van bizonyos mértékig. Nos... Valahonnan majd csak kiderítem.
2017. márc. 14. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Van két angol nyelvű teszt, ha gondolod, töltsd ki őket:


[link]


[link]

2017. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még van egy személyiségzavarról szóló teszt is, szintén angol:


[link]

2017. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ,téged szeretnélek megkérdezni arról hogy aggódsz e , hogy az vagy?
2017. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!