Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszik tönkre orvosok...

Miért teszik tönkre orvosok más egészségügyi dolgozók, pszichológusok beteg emberek életét, egészségét?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem teszik. Persze előfordul hogy egy orvos nem jól végzi a munkáját vagy nincs benne elég empátia,de az orvosok és az orvosi dolgozók több 100,000 ember életét mentik meg nap mint nap. Ha szívrohamot kapsz nyilván a kórházba visznek ,ha meglőnek a kórházba visznek és az ottani dolgozók fognak ellàtni vagy esetekben megmenteni az életedet.
2017. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan?
2017. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszerezés,lelki hozzáállás,düh ha nem az elgondolása alapján cselekszek,magyarázat helyett szidás,negatív kivételezés,megértés,magyarázat helyett hátsó gondolat,elképzelés,ítélet kérdezés helyett,hallomás ,szitás mások által
2017. márc. 10. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy milyen orvosról beszélünk. Mert ha pszichológusra gondolsz, akkor nagyon rossz helyen vagy és szerintem érdemes lenne másik szakembert keresned. :(
2017. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pszichológus és pszichiáter
2017. márc. 10. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

A gyógyszeripar nagy marketing gépezet.Az orvosnak is van benne érdekeltsége,hogy gyógyszert írjon fel.Én jártam pszichiátriára,semmit sem használt a gyógyszer,és a legtöbb ember,akivel beszéltem,ugyanezt mondta+van akinél még a mellékhatások is fellépnek,tehát eggyel több problémát ad neki,nemhogy megszüntetné a betegség okát.De arra kellett rájönnöm,hogy még ha lelkiismeretes is az orvos,igazából nem tudja megoldani senki problémáját az illető helyett.Szóval mélymerülés,nincs mese,és szembenézni a félelmekkel.

Nálam a dokinő rendes volt egyébként,próbált megérteni.Ha valakivel szigorúak,az sem mindegy,hogy ki az illető,és milyen a szitu.Ha pl.Dr.Csernus lecsesz valakit,az nem véletlen,mert egy akaratgyenge kábítószeressel,vagy alkoholistával néha így kell beszélni.Azt mondja,meg akar gyógyulni,közben folyamatosan hazudik magának és a dokinak is.Ha nem adnak neki egy-két kijózanító "pofont" akkor csak üldögél tovább a saját sz@rában.

Persze vannak esetek,amikor kórházban pl.megverik,vagy megerőszakolják a betegeket.Az tényleg durva.Mindig vannak emberek,akik visszaélnek a lehetőségeikkel,márpedig az orvosok,ápolók is emberek.

2017. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

sajnos nem értem én sem :(

Sajnos sok a rossz ,rosszindulatú ,gonosz irigy ember és azért teszik tönkre a másik ember életét ,hogy ne legyen jobb az övé sem :( szomorú hogy ezt kell hogy írjam

de az egészségügyi dolgozók 80%-ában nincsen empátia,megértés,együttérzés... :(

Sajnálom!

2017. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Another bites the dust
2017. márc. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én életemet nem tették tönkre. Sok pszichiáternél jártam már, és egynél éreztem azt, hogy nem ért meg és nem hisz nekem, a többiekkel nem volt probléma.

Ja, és rajtam a gyógyszerek is segítettek. Meg az is, hogy nagyon meg akartam gyógyulni.

2018. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!