Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülhetek pszichiátriá...

Hogyan kerülhetek pszichiátriára vagy csak úgy kórházba idegi kimerüléssel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, még technikumot végzek, aztán munkába akarok állni. Nem szeretném elmondani mi a bajom, mert nem erre irányul a kérdés. Hogyan érhetném el hogy VÉGRE idegösszeomlást kapjak? Tudom mivel jár, de már nem bánnám ha pár napig vagy hétig bent tartanának vagy magamtól bent maradhatnék valami ilyen intézményben mert ki akarok végre pihenni magam.

El akarom felejteni az iskolát, a munkákat amit suli mellett végzek, mindent. Csak nem akarok érezni.


Van erre tuti recept?

Az működne ha torkon harapnék valakit az utcán gondolom, de inkább már akkor magamban teszek kárt ha így vagyunk a dologgal. Mással minek b****ak ki?


Alvásmegvonás, összeroppanásig sportolni, olyanokat csinálni szándékosan amik megviselnek?



2017. márc. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Elég ha elmondod a háziorvosodnak, hogy így érzel, írjon ki egy hétre, elhiszed, hogy megteszi ? Tp-re fog venni, hogy kipihend magad.
2017. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezzel kéne próbálkoznom... Még a frontin "kúra" sem segített az elalvásban, és a mániás depresszió is rátesz. Napi szinten akár óránként is rettenetes különbségekben ingadozik a hangulatom pl. Akkor háziorvost rohanjak meg?
2017. márc. 12. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Gyere a cégünkhöz takarítani, meló pusztulásig, elmebeteg terrorista főnök.És két héten belül jó eséllyel bekerülsz a gyogyóba.

Szerintem viszont elég elmenni a pszichiáterhez.Elmondod, hogy teljesen ki vagy merülve, nem érzed jól magad, stb, ha kéred, lehet hogy beutal különösebb könyörgés nélkül is.Nekem van nem egy ismerősöm, akik szinte évente befekszenek egy-egy hétre.Van, amelyik teljesen felfrissülve jön ki.Pedig nem súlyos esetek.De én óvatos lennék, azért nem olyan jó dolog az.Kollégám is volt.Begyógyszerezték és majdnem attól hülyült meg teljesen.Belenézett a tükörbe és egy őrült nőt látott, teljesen megzavarodott odabent és félt, mert a súlyosabb betegek ott sikítoztak, bolyongtak mellette.Szóval annyira nem ajánlanám ezt az egészet.Miért nem iratod ki magad simán házi dokival?

2017. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Az működne ha torkon harapnék valakit az utcán?" :D Te kis vámpír ... nem lehet, hogy ferde hajlamaid vannak?
2017. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hatásos ha minden nap kimerülésig sétálok aztán valami stresszes helyzetbe hozod magad. ez a hatásos módszer ha van idegi problémád hogy garantáltan szétb*szd magad . felmész egy zsúfolt villamosra és garantáltan lesz pánikrohamod . nekem mindig olyan érzésem van mintha leesne a cukrom de többször megmértem és 6 fölött volt .
2017. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!