Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírok több állásinte...

Miért nem bírok több állásinterjúra bemenni?

Figyelt kérdés
50 sikertelen állásinterjúm volt eddig, de ez a szám már fél éve nem növekszik.

2017. márc. 13. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
hát az komoly....szerintem akkor benned van a hiba.
2017. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gondold át, miért volt ennyi sikertelen állásinterjúd, esetleg a külsőddel van valami "gond"?
2017. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Azért 50 sikertelen interjú az elég kemény.

Ki kéne deríteni, hogy mi a sikertelenség oka. A kudarcokból lehet ám fejlődni is, ha rájössz, hogy miért nem vesznek fel, az már fél siker.

2017. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

50? Mi a szarért jelentkezel minden baromságra? Nekem volt 10, és abból fel is vettek ennyi idő alatt.


Benned van a hiba, vszeg nem jól adod el magad.

2017. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

De a párom pl. gondosan kiválasztott 3 céget, ami neki megfelelne, oda beadta, és mindhárom helyről pozitív visszajelzést kapott, és végül ő döntötte el, hová megy.


Becsüld már magad annyira, hogy ne jelentkezz olyanra, ahová kapásból nem mennél, vagy totál ellentétes a szakmáddal, tapasztalataiddal.

2017. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Epp ez az, hogy mar nem is jelentkezek szinte sehova.
2017. márc. 13. 14:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Mesélj el egy állásinterjús szitut! Részletesen, hogy öltözöl, miket mondasz, stb.
2017. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nyelvpiercingeket, meg az orron átszúrt óriási biztosítótűt mindig ki szoktad venni? Ha igen, akkor nem alatta, ugye ?
2017. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Kérdező! Már 5 milliószor elmondtuk, hogy a tanácsokat, amiket adtunk neked, azokat fogadd meg, mert előrébb lennél!

Ne itt energiavámpírkodj, hanem gondold át, hogy mit nem csináltál jól az interjúkon? Azért küldtem anno azokat kérdéseket neked privátban, hogy azokra válaszolj őszintén. De te elhárítottad a segítségem, mondván helyspecifikus amiket kérdeztem... nem voltak azok, te is jól tudod, de játszod a balekot... ha itt nyavalyogsz, hogy nem jutsz be sehova,és miért nem, próbálunk segíteni, de te elhárítod, akkor vess magadra!!!

2017. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert itt írod az ötmilliomodik kérdést ahelyett, hogy képeznéd magad.


Valaki törölje már ki VÉGLEGESEN ezt az idiótát!

2017. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!