Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pszichopata, képes elpirul...

Aki pszichopata, képes elpirulni, ha számára váratlan, kellemetlen helyzetbe kerül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egy pszichopata nem érezné kellemetlennek a szitut.
2017. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen. De egy pszichopata teljesen más ponttól érez valamit kellemetlennek, mint egy átlagember.
2017. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, hogy érted ezt?
2017. márc. 14. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Egy pszichopata attól pszichopata hogy nincsenek érzései.


Tehát a válasz határozott NEM.

2017. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Úgy értem, hogy képes érzelmek miatt pirulni.


De számára nem kellemetlen az, amit te annak gondolsz. Hanem csak 1-2 dolog az, ami reakciót vált ki érzelmi szinten, és nem az, amit egy átlagember gondol.


Azaz: képes kellemetlenség miatt elpirulni, de neki más a kellemetlen, mint egy nem pszichopatának.


Gyk: vannak érzelmeik.

2017. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen érzelmeik vannak pl?
2017. márc. 14. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát haragot, élvezetet, örömöt pl. érez, amit nem érez az a bűntudat, empátia, szerintem szégyent sem éreznek, szóval nem hiszem, hogy van számukra kellemetlen helyzet.
2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"2-es, hogy érted ezt?"


Nem a kettes vagyok,de hadd válaszoljak a kérdésre:)

Egy kocsmába jártunk haverokkal régen.Megismertem egy tipikus pszichopata srácot.Teljesen váratlanul,előzmények nélkül,különösebb idegességet vagy agressziót nem mutatva bárkibe belekötött.Nem egyszer vér folyt...

Volt,hogy kért egy pohár bort,és a legnagyobb nyugalommal a földre ejtette szándékosan.Utána kért még egyet vigyorogva...

Egyszer egy haverommal és a barátnőjével kötekedett,erre összefogtak,és jól leteremtették.Akkor hirtelen megszeppent,és azt mondta zavartan,ő nem akart kötekedni.Tehát zavarba tudnak jönni,de egy nem pszichopata embernél ez máshogy zajlik,mint náluk.Az érzelmi szintjük sokkal alacsonyabb.Az érzelmeiket általában csak megjátsszák,hogy ne kelljen vállalniuk a felelősséget a tetteikért.

Érthető?:)

2017. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!