Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó megoldás lehet az alábbi...

Jó megoldás lehet az alábbi készítmény pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

Kb. novembertől áprilisig gyógyszerre szorulok, a jó idő közeledtével azonban abba tudom hagyni. Az utóbbi hetekben már napi 0,125 mg-ra csökkentettem a Frontint, most már 9. napja egyáltalán nem vettem be. Ma úgy érzem, szükségem lenne rá, de még tartom magam.

Sedacur Forte van nálam, az jó lehet ilyenkor? Nekem a tömegközlekedèssel van gondom, és ma délután vonatoznom kell...

Mennyi időnek kell eltelni ahhoz, hogy ne hiányozzon a Frontin?



2017. márc. 6. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség megállapítására pszichiáter kell. A gyógyszerezéséhez szintén. De hát te tudod...Az adagot is az orvos állítja be. Mi sajnos nem tudjuk...
2017. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő állította be természetesen, de csak 3 hét múlvára kaptam időpontot hozza.
2017. márc. 6. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A 0,25-ös fele, hát az már csak placebo volt. Annyit nyugodtan bevehetsz most is, ha az megnyugtat.
2017. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, koszonom. Kibirtam ma is nelkule. Jo lenne valami termeszetes eredetu szer, nem akarom szedni a Frontint mar, babat szeretnenk.
2017. márc. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!