Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összeomlott az életem, öngyilk...

Összeomlott az életem, öngyilkosság jár a fejemben, jó ideje, van megoldás?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, a családommal rossz a kapcsolatom, megélhetési krízishelyzetbe kerültem, tb-m nincs, eü ellátást sem tudok igénybe venni, úgy érzem nincs már lehetőségem, lelkileg sem vagyok egészséges, hetek óta már se jár a fejemben, minthogy dobjam el az életem. Nem bírom tovább, nagyon kétségbe vagyok esve.. Létezik még valami segítség számomra?

2017. márc. 4. 08:12
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Lehet fontos: én már 39 éves Nő vagyok
2017. márc. 4. 08:13
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk keress valami munkát, bármit es ne ilyen hülyeségen agyalj. Menj a munkaügyi központba.
2017. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát,üljetek le a családoddal beszélgetni és oldjátok meg a problémáitokat. Csak akarni kell.
2017. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A család nem hajlandó beszélni velem. Most egylelkisegély számot hívtam, aki azt javasolta, menjek el egy paphoz.

De nem bírom el a terhem egyedül. Teljesen egymagam vagyok.

2017. márc. 4. 09:09
 5/28 A kérdező kommentje:
Munkát hónapok óta keresek, sajnos sehova nem kellek. Nincs reményem.
2017. márc. 4. 09:10
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Csak ki kell tartanod, és meglátod jobb lesz minden, de tenned kell érte.A családoddal nem lehetne megoldani a kibékülést?Nincs barátnő vagy valaki, akiben megbízhatsz, akinek kibeszélheted magadból a dolgokat?Az életnek van értelme és nem azért kaptad,hogy eldobd.. ha kitartasz meglátod jobbra fordulnak a dolgok,hiszen semmi sem tart örökké. De a dolgok jobbátételéhez te is hozzá kell járulj!
2017. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél erőt magadon! Sokan mit meg nem adnának hogy élhessenek te meg eldobnad magadtól ilyen könnyen?? Ahogy írtam menj be a munkaügyi hivatalba ott segítenek vagy keress valami munkát addig is eltereled a gondolataidat! Ne itt sajnáltasd magad. Mas is van ilyen helyzetben es tesz azért hogy jobb legyen nem öngyilkos akar lenni. Hajrá.
2017. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Valahova biztos felvesznek, aki keres az talál.. ne add fel!!
2017. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Lassan elvesztem a lakásom, annyi felhalmozódott adósság van, amit minimálbérből sem tudtam fizetni. Internetem feltöltős, amíg le nem fogy, de álláslehetőség így sincs, pedig rengeteg cv-t elküldtem. A családom megbántottam, amit bár bánok már nagyon, de nem bocsátanak meg. Senkim sincs. Kétségbe vagyok esve. Nagyon :'(
2017. márc. 4. 09:14
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj Istenhez őszintén!Aztán csak annyi lesz a dolgod, hogy hiszel és kitartasz, mert jönni fognak a lehetőségek!
2017. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!