Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert izgulok ennyit? Ha...

Miert izgulok ennyit? Ha valahova mennem kell mindig izgulok.

Figyelt kérdés

16 eves vagyok,lany es ma lenne a szulinapi bulim de nagyon izgulok ezaltal hanyingerem van es meg a hasam is megy

A tudtatomban megvan h ha nem izgulnek akkor nem lennek rosszul.De,megis.

Ez most lehet fura..A legnagyobb felelmem hogy elmegyek itthonrol es ramjon a nagyWC-es.Es annyira izgulok hogy altalaban ram is jon..Mit kene csinalnom?


2017. márc. 18. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a vonzás törvényében, vagy van róla valami fogalmad ezzel bevonzod magadnak a rosszat szinte. Ha van időd és még nem láttad a Titok című filmet youtube-on nézd meg, hosszú lesz jó másfél órás.

Egyébként tudat alatt félsz valamitől amit így érzel meg hogy izgulsz. félsz attól hogy nem lesz olyan a napod amilyennek elképzeled, félsz attól hogy valami rossz fog érni.

2017. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de ezt hagyd abba! Nekem kb. 10 év pokol volt az életem ezért. Mindenen izgultam, így mindig rámjött a hasmenés a lehető legrosszabb helyzetekben. Ez nem sima kell menni érzés hanem most rögtön. Amikor buszon van az ember csodás érzés.. Végül olyan rossz volt a helyzet, hogy bárhová is mentem 3-4x elmentem wc-re. Eredmény súlyos fogyás, gyengeség, vitamin hiány. Az orvosok szorongás gátlóval kezeltek és csak akkor mentem bárhová is ha nagyon muszáj volt. Végül zene, meditációval sikerült meggyógyulni. A gyógyszer is segítet, de remélem neked nem fog kelleni. Ajánlom, hogy találj olyan dolgokat ami elterelik a figyelmedet. Próbáld csökkenteni a stresszt. Ne engedd, hogy olyan durván elfajuljon, mint nekem. Kérj időben segítséget. Én azt hittem, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, pedig gyakori. Ne szégyelj elmenni orvoshoz.
2017. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves elso!Igen hallottam rola es lattam is.Sot hasznalom is neha..

Bevonzom iskolaba h ne engem feleltessenek.Volt amikor azt is h hianyozzon a tanar..De ezt valahogy nem tudom kontrolalni


Masodik:Koszonom valamit majd kedzek vele.Mert mar en is elegge unom h a tinikoromat amit elveznem kene a sajat hatranyombol ami egy hulyeseg nem tudom elvezni 100%-an..

2017. márc. 18. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szorongás egy formája, érdemes lehet pszichológussal beszélned, nekem ennél több/súlyosabb esetben is tudott segíteni.
2017. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!