Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék leszokni frontinról?

Hogy tudnék leszokni frontinról?

Figyelt kérdés
Tavaly sok rossz dolog történ velem és lelkileg idegileg kikészültem végül kórházban kerültem. Ott kaptam antidepresszáns mellé, napi 1 mg frontin.Ugy kaptam frontint reggel/délben 0,25 mg este 0,5 mg. Azóta sikerült 1 mg-ról 0,5 mg-re(2x 0,25 mg) csökkenteni. Reggel egyet meg este egyet szedek. Próbáltam többször lehagyni reggeli vagy esti.Ahogy 1 nap kihagyás után vissza jönnek problémáim. Az lenne kérdésem hogy tudnék leszokni frontinról? Vannak itt akinek sikerült leszokni róla?

2017. febr. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan embert aki hébe hóba szed xanax ot évek óta.

Mármint van hogy pár napig szedi aztán pár napig nem szedi

És neki sosem volt gond az elvonással.


szerinrtem csak beképzeled azt hogy nem tudod abba hagyni


0.5 mg az olyan csekély hogy az nem is okoz addiktiv hozzászokást

Akik függők azok 4-5mg on élnek napi szinten.


Ugyhogy az akaratoddal van baj nem a gyógyszerrel!

2017. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De mi a problémád? Mert a megfelelő antidepi hosszú távon megkellene tudja oldani a szorongást, és a frontint azt oldja.


Egyébként neked valószinüleg lelki függőséget van, az pedig döntés kérdése. 0.5mg az lófsz esti fénnyel. Én napi 5-6mg-ról jöttem le 1 hét alatt, probléma nélkül.


Én azt javaslom, ha nagyon nem sikerül, először is térj át a Helex SR-re. Ez ugyan az, viszont fokozatosan felszívodó. Aztán ha erre át tértél, akkor utánna próbáld meg azt, hogy a 0.25 ös frontint lefelezed. Először tolsz 3x0.125-öt. Aztán 2x0.125öt. Aztán csak 1x0.125-öt. Hetente csökkentsd. Végül hagyd el. A titok lényege mindig a fokozatosság.

2017. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi mg. Nekem naponta 6mg kell pont a függőség miatt. Szerintem ne aggódj.
2017. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 róbert dávid ***** válasza:
Én úgy szoktam le a xanaxról hogy nem voltak elvonási tüneteim,pár évvel ezelött is megprobáltam akkor szenvedtem tőle,szerintem az embernek jó állapotban kell lennie hogy ne történjen a leszokásnál semmi
2017. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legegyszerűbben úgy, hogy abbahagyod a szedését. intézd úgy, hogy az abbahagyást követő napon ne kelljen sehová sem menned, maradj otthon, vegyél készételt, üdiitőt, stb... készülj életed legrosszabb élményére. ha az első napon túlvagy, utána már nem lesz olyan vészes. én 1 évig szedtem napi 2-t, és hirtelen hagytam abba. izzadás, hányinger, pánik, halálfélelem, őrjiitő idegesség váltakozott egymással.
2017. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!