Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek kimenni az utcára?

Miért félek kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

Tehát félek kimenni az utcára az emberek közé konkrétan, vagy elmenni bármilyen helyre, így még alig voltam valahol.


De például az is iszonyatosan zavar, ha belátnak az ablakon, mert sötét van, és világít a villany, de nincs lehúzva a redőny...


Amikor munkába megyek akkor is szorongok, igaz nem annyira, mivel az már napi rutin. A munkatársak között nincs szorongás, mert már megszoktam őket.


2017. márc. 23. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanezek a dolgok zavarnak. Nekem ami segített, hogy direkt ilyen helyzetekbe kényszerítettem magam, kiléptem a komfortzónámból, így idővel hozzászoktam, ahogy te is a munkahelyedhez.
2017. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te kell tudd, hogy ez valamilyen betegség vagy túl sok szorongás és önbizalomhiány. Menj kérd ki egy szakember véleményét.
2017. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!