Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen motiválatlan vagyok,...

Teljesen motiválatlan vagyok, viszont sürgősen változtatni akarok ezen. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem semmihez, minden reggel órákig maradok az ágyban, mert egyszerűen mindig csak arra tudok gondolni, hogy megint egy üres, céltalan nap következik… Tudom, hogy pszichológusra lenne szükségem, de jelenleg nem áll módomban hogy járjak hozzá. Nemsokára vizsgázom, amire sokat kell még tanulnom és fontos is lenne, hogy sikerüljön, de ilyen lelkiállapotban egyszerűen nem megy. Elkezdtem sportolni, de amint hazaérek, újra teljesen lelombozódok… Tudtok mondani valamit, ami segíthet?
2013. júl. 3. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek :/ Egyszerűen nincs kedvem semmihez, nem látom értelmét a dolgoknak.. jó lenne kizökkenni ebből, mert nagyon sz*r. Ha megtaláltam a megoldást szólok mindenképp :D
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!