Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxot tényleg minden nap...

Xanaxot tényleg minden nap kéne szednem? Több lent

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 éve szedem szorongásra, viszont csak akkor veszem be ha suliba megyek vagy utcára, ahol emberek között vagyok. Ha itthon vagyok, pl hétvégén nem szoktam bevenni, mert itthon nem szorongok, csak közösségben. Tegnap anyukámmal beszélgettem és szóba jött ez a dolog. Azt mondta hogy minden egyes nap be kéne szednem és nem csak így összevissza. De nem értem miért kéne beszednem ha nem megyek sehová? Akkor semmi bajom nincs. 17/L
2017. márc. 25. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne szedd be akkor, mert rá fogysz függni.:)
2017. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ráfüggni sajnos már ígyis ráfüggtem, mert nélküle sehová sem tudok menni még a 10 percre lévő boltba se:(
2017. márc. 25. 13:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Magyarázd el anyudnak, hogy a xanax szedése csak indokolt esetben szükséges. Rendszeresen alkalmazva terápiás mennyiségben is függőséget okoz. Egyébként nem hallottam még olyan emberről aki a 17 éves lânyát ilyenre bizdítaná. Ez egy veszélyes gyógyszer. Valószínűleg nem ismeri és ezért tanácsolja. Komoly a hozzászokás, súlyos elvonást okoz. Szerintem próbálj inkább pszichológushoz járni.
2017. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajna egy gyakorlott xanaxozó voltam (most már csak frontin) és én is a házon kívüli közösség miatt szedem elsősorban. Ne szedd mindennap, mert semmit sem fogsz érezni a hatásából, mert hozzászoksz (ahogy velem is ez volt) és ezután növelni kezded majd az adagot. Nem játék! (20/f)
2017. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szamo77db ***** válasza:
24%
Ez így nem is ér semmit, ha össze-vissza szeded a gyógyszert!
2017. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én sem értettem miért kéne szednem amikor nem szorongok. Így is suli miatt minden hétköznap szedem.

Utolsó, miért gondolod hogy nem ér semmit? Eddig nagyon bevált a xanax, mikor még nem szedtem alig tudtam suliba járni, így legalább nincsenek hiányzásaim

2017. márc. 25. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
minél kevesebbet, és amikor teheted otthon nyugiban, akkor ne szedd
2017. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
xanax csak átmeneti dolog menny el magánorvoshoz nem lehet szedni sokáig a xanaxot nekem is volt ilyen problémám írt fel egy másik gyógyszert a xanax mellé és 1 évi kezelés után már semmi bajom bárhova elmegyek kivéve a sexshopba ott égne a fejem :D
2017. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ezek szerint 14-15 évesen kezdtél xanaxot szedni, és azóta is többé-kevésbé rendszeresen szeded? Ki írta, írja fel neked? Milyen orvos?
2017. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: elmondod hogy mit? tervezem hogy elmegyek rendes orvoshoz ezzel mert tudom hogy nem jó dolog ilyen fiatalon nyugtatókon élni.


utolsó: legelőször hetedikes koromban írt fel a háziorvos Medazepamot de anyukám akkor nem engedte beszedni. A dobozt viszont megtartottuk, aztán nyolcadikos koromban suliváltás előtt annyira szorongtam hogy kipróbáltam és akkor elkezdtem folyamatosan szedni. Amikor meg elfogyott elmentem az orvoshoz és xanaxot írt fel.

2017. márc. 25. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!