Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ismerhetem fel ha...

Hogyan ismerhetem fel ha valaki bulímiás?

Figyelt kérdés
Itt a viselkedésükre gondolok.megváltozik nekik vagy hogy lehet ezt eszrevenni ?
2017. márc. 29. 18:03
 1/3 jeverezi ***** válasza:
én bulimiás voltam hét évig még néha hánytatom magam meg sokat eszek de sokkal ritkábban. Hát a fogak alapján lejön a zománc hátul. Hirtelen fogy az ember máskor meg meghízik. Normális a súlya általában a bulimiásoknak de titokban sokat zabálnak és olyankor kihányják, hashajtót vesznek be extrém dózisban vagy vízhajtót
2017. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeverezi ***** válasza:

Ja meg még eszembe jutott hogy nekem szerencsém volt mert fogkefe végével ingereltem a torkom. De kórházban találkoztam egy emberrel aki a ujjaival hánytatta magát és a méztőcsontjainál mély sebek voltak a foga belevájt.


[link]

2017. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz vele egy házba akkor nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lehet megállapítani valakiről. Általában nagyon titkolják a betegségüket, mert szégyellik. De abból lehet következtetni hogy ha (nem tudom hány éves vagy meg h kiről van szó vagy csak kíváncsi vagy) de pl. ha az iskolába/munkahelyen nem eszik soha, mások előtt nem szeret enni. Szerintem ez a betegség mindenki lelkiállapotára nagyon rossz hatással van. Biztos hogy zárkózottabb lesz, gyakran rossz kedvű.
2017. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!