Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok pszichiátriáról?

Tapasztalatok pszichiátriáról?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom aki volt már bent, vagy ott dolgozik esetleg, vagy bármit tud róla mesélni ami hiteles információ.


Aki ír, zöldet kap!



2017. ápr. 1. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
A legborzasztóbb dolog ami történt velem. Kisérleti nyúlnak használtak, 35 féle antidepi, nyugtatók, 5 féle antipszichotikum és elektrosokk. Tönkretettek. 41/N
2017. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te melyik évben kerültél oda? Mi volt a problémád?
2017. ápr. 1. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Profitért cserébe bárkit tönkretesznek,ők már csak ilyenek!

[link]


Most jöhet a sok mainstream média által agyonbutított birka,hogy lepontozzon:D

2017. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a filmet. Arra gondoltam, hogy tapasztalatokat meséljetek! Kettes. Neked vannak ilyenjeid?
2017. ápr. 1. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Párom feküdt bent 2,5 hónapig.

Borzalmas állapotban került be, és lényegesen jobb állapotban hoztam haza.

Pozitív tapasztalataim vannak.

2017. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én voltam bennt. Már hónapok óta csak 2-3 órákat aludtam, mániákus voltam. Ezért vittek be.

1 hónapig voltam ott. Borzalmas volt. Életem egyik legrosszabb élménye. Nem lehet ott semmit csinálni, főleg a zárton. Az elején fél holtra szedáltak...

Próbáld elkerülni:)

2017. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó volt.
2017. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint vagy jó lesz vagy rossz. Akkor majd meglátom! Köszönöm szépen!
2017. ápr. 1. 16:30
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok. Voltam többször is. Azóta kitiltottak 😀 ami jó benne hogy talàlkozok olyanokkal mint te. Sokszor rà jössz úgymond nincs is akkora bajod mint akiket làtsz ott bent. Végre kialudtam bent magam.
2017. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na. Itt vagyok. Szóval. Reggel 1 szem gyógyszer kiütött estig. Aztàn este jött a màsik szem az meg reggelig. Nem tudtam aludni elötte. Sok volt a melóm gondom. Azt tudni kell rólam, nem szedek semmi gyógyszert. Nospa ami jöhet. Mindenféle gyógynövény tea ecetes víz?, bármi. Gyógyszer soha. 42 vagyok. Elküldtem a dokit messzire hogy nem lehet így élni. Folyó nyállal zombiként éltem. 3x3 hétig a gyógyszerektől . Nekem ez nem működik. Nem vagyok szàzas és ennyi 😀😁😂 gyógyszerek nélkül élek. Vitaminok stb A munka segít nekem. Na sziasztok.
2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!