Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek nincsen olyan hogy...

Nektek nincsen olyan hogy basztatnak titeket hogy nektek is akarnotok kell a változást, pedig ti maximálisan akarjátok es megsem jön? Küzdesz, küzdesz, már majd' belhalsz, jobban akarsz lenni maximális akaraterőddel es megse történik semmi?

Figyelt kérdés

#trauma #lelki szenvedés
2017. ápr. 5. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
De van, jol fel is idegelnek olyankor, ha sokaig nyomatjak!
2017. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
lehet rossz oldalról közelíted meg a problémát és azért nem jön a változás... ha meg fogadod a tanácsom, elmész egy kineziológushoz... ők a "természetgyógyászati terület pszichológusai" csak más módszerrel dolgoznak mint a sima pszichológusok, sokkal mélyebbre le tudnak menni az alapprobléma felderítésére... Sok szerencsét és kitartást! (bocs hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak segíteni szeretnék :) )
2017. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megírnád ide, hogy te hogyan akarod a változást? Úgy hogy mondogatod, hogy akarom, akarom, hű de akarom...vagy teszel is érte. Elkezdtél sportolni, dolgozni, bármit is csinálni?

2017. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Én aztán akkor szoktam ezt fújni nekik, ha fejfájásuk van. Vagy eltörték a kezüket. Csak akarnod kell és elmúlik... Ostobák...
2017. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, hogy az ember életébe bármi is csak "jön". Nem, nem jön. Legbelül még mindig nem érted ennek a lényegét.

Könnyebb lenne azért, ha konkrétumot írnál, hátha nem csak szavakkal dobálóznánk amolyan filozófikusan.

2017. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a változást maximálisan akarom, járok pszichológushoz, a sport ( kondi+futás) már régóta megy, annyira rosszul vagyok hogy ez is alig megy, mivel vagy tanulok vagy mozgok egy nap a kettőt eggyütt nem tudom, es meg is buktam ev végén (magántanuló voltam mert már állandóan sírtam az iskolában, 2 órákat késtem, most jövőre vissza kell mennem és nagyon félek tőle) de én akkor sem adtam föl a mozgást mert nagyon hízékony vagyok, jól akarok kinézni.
2017. jún. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!