Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnák segíteni édes...

Hogy tudnák segíteni édes anyámon?

Figyelt kérdés
Az van hogy szegény Depressziós utána néztem milyen megoldások vannak de nem akar semmibe bele kezdeni hogy tudnám tá venni hogy küzdjön ellene?

2017. ápr. 8. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíts neki, legyél hozzá kedves. Beszéld rá, hogy menjen el orvoshoz.
2017. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod esetleg, hogy milyen probléma miatt lett depressziós? Próbálj leülni és beszélni vele erről, és együtt talán tudtok keresni valami megoldást. Hallgasd őt meg, amikor a panaszáról mesél, legyél vele figyelmes, szervezz közös programokat, próbáld meg elérni, hogy kicsit kizökkenjen a jelenlegi állapotából, valamint ahogyan az előttem válaszoló is írta, kérd meg, hogy menjen el orvoshoz.
2017. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igen tudom mi miatt ilyen és próbálok vele sokat beszélni erről még ha fel is adja én nem fogom ha kell erővel teszem egészségesé újra.
2017. ápr. 9. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!