Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kokainfüggő emberen segíteni?...

Kokainfüggő emberen segíteni? (. )

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, aki kendőzetlenül bevallotta, h évek óta drogproblémával küzd. Voltak jobb, rosszabb periódusok, de momentán éppen egy keservesebb,fentebb említett addícióval teli életszakaszát élni. Mivel ismerkedési fázisban vagyunk elfuthatnék, de sokkal inkább érezem a segítés kényszert..., de nem tudom hogyan, minként. Erőlködni sem akarok, de hanyagnak sem kívánok tűnni. Fogalmam sincs miként segíthetnék...

2017. ápr. 8. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Azon túl hogy "kihúzza a szőnyeget alólad", ha érted mire gondolok, sokra nem fogsz vele jutni. Általában azok nyomatják a kokaint akiknek telik is rá, nem tudom mi a foglalkozása, de azt tudom mondani hogy ne akarj lebeszélni soha senkit, családtagokon kívül.


Ezt azért mondom mert volt aki azzal rontotta el az addigi ismerkedésünk, hónapokkal később hogy választás elé helyezett vagy Ő vagy a motorozás, és mivel nekem jelen pillanatban a legtöbbet a sebesség nyújtja így egyértelmű volt hogy útnak eresztettem.

Saját szüleim nem mondták meg hogy mit szabad, mit nem, majd pont egy nő lesz az, hol ott jönnek mennek.

2017. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez értelmetlen lenne. Szerintem hallottál már a függőségről. Nehéz elképzelni, hogy egy induló kapcsolat labdába rúghat a több éves kokain élvezet mellett. Ha belemész a kapcsolatba a kedvedért nem fogja abbahagyni. Gondolj bele, milyen kaocsolat az ahol te mindig csak a második helyen állhatsz mert a cucc az első. Nem családtagod, ha az lenne sem tudnád mdgmenteni, így viszont nem kell belevonódnod ebbe.
2017. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Igazatok van.

Csak nagyon szeretnék segíteni, megszakad a szívem...


Tudom indokolatlan és korai, valószínűleg én teremtettem túl szenzitívnek.

Azért még reménykedek válaszokban, javaslatokban, de elfogadom a racionális gondolkodást.

2017. ápr. 9. 11:13
 4/5 anonim válasza:
Én ezt 3 külömböző férfival átéltem és mind mellett pokoli életem volt annak ellenére,hogy segíteni szerettem volna rajtuk...ráfizettem velük egytől egyig mind3al.Azóta ha megtudom valakiről,hogy drogos elfordulok azonnal és messzire kerülöm!Lépj ki belőle azonnal!...
2017. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
reménytelen esetek mert nincs az az ember aki fontosabb nekik a drognál!
2017. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!