Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy sok emberen nem is látszik, hogy problémája van, kívülről úgy tűnik, minden rendben, aztán egyszer csak mindenki meglepődik?

Figyelt kérdés
Amikor öngyilkos lesz. Mit gondoltok erről? A környezet hibája? Nem figyelnek eléggé a másikra? Vagy ezek az emberek olyan jó színészek? Vagy nem is volt akkora gondjuk, hogy kivetüljön rájuk, az öngyilkosságot pedig hirtelen felindulásból követte el?
2015. okt. 14. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:

*hirtelen felindulásból követik el?

Mit a véleményetek a dologról?

2015. okt. 14. 21:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól titkolják ott legbelül.
2015. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Hirtelen felindulásból ritkán követnek el öngyilkosságot. Az ilyen típus hozzászokott, hogy mindennel meg tud küzdeni, ezért nem látszik rajta, hogy gond van, a figyelmeztető jeleket is úgy adja le, mintha csak poénkodna. Aztán egyszer ereje végére jut. Általában pont azok mennek el így, akiket sok szenvedés ért, sok nehéz helyzetet megoldottak életükben.
2015. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó írja, én is mutatom a jót, de belül akkora juk van a lelkemen, hogy na. Folyton csak túlélek és igen mostanában ehyre sűrűbben gondolok az öngyilkosságra. Mondjuk én szerintem menthetetlen is vagyok.
2015. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!