Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne, ha egy mentálisan...

Mi történne, ha egy mentálisan egészséges ember nekiállna antidepresszánsokat/antipszichotikumokat szedni?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül ismernél erről interneten valami jó írást, légyszi linkeld be, lehet angol nyelvű is. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2017. ápr. 10. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszer-okozta depressziót válthatnak ki!
2017. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki makkegészségesen ilyen szereket kezd szedni, az hirtelen megbolondult, és egy alapos kivizsgálásra be kellene utalni a pszichiátriára!
2017. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm!

Második: nyilván igazad van neked is, de engem nem az érdekel, hogy milyen okból kezd el valaki makkegészségesen ilyesmiket szedni, mert ez az egész természetesen csak egy feltételezés, én arra vagyok kíváncsi, hogyan hatnak egy egészséges emberre hosszabb távon.

2017. ápr. 10. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Rövid távon (1-2 hét) letenné már. Néhány pánikroham, jó pár mellékhatás, zsibongó agy, éjjel is cikázó gondolatokkal. A mentális betegek is csak azért nem teszik le az elején, mert meg akarnak gyógyulni. És mivel náluk van "mi ellenében" dolgozzon be is áll idővel az egyensúly.
2017. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha cikket keresel miert nem google-hez fordulsz?


Amugy meg depressziot es agykarosodast okoz, zsugorit egyes fontos agyteruleteket.


Pl:


[link]

2017. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!