Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokhatnék le az...

Hogyan szokhatnék le az anotalk függőségről? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné egy beszélgetős oldal, ahol ismeretlenekkel lehet beszélni.Jó ideje anotalkozok, de szoktam játszani is.Amikor animét kezdenék el nézni, előtte folyton fellépek az anotalkra, ezáltal nem tudok animét nézni, mert egy jó időre magába szippant az oldal, mire odáig jutnék, hogy animét nézzek, addigra már olyan fáradt vagyok, hogy nem tudok animét nézni.

2017. ápr. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Azert akarsz leszokni az egyik fuggosegrol hogy a masikra tobb idod lenyen? Ne erkoldj, neked mar mindegy.
2017. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Töröld le az appot a mobilról, tiltsd le a gépen az oldalt, stb. Vagyis gördíts akadályokat az eléréséhez. Vagy kérj meg egy ismerőst, hogy ő blokkolja le az oldalt jelszóval, amit nem mond meg. Nekem ez bevált más, de hasonló esetben.
2017. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ask.fm-mel voltam hasonló gondban, kb minden órában legalább egyszer megnéztem

Elhatároztam, hogy elég volt, és folyamatosan csökkentettem az "adagot"

Először csak 2, pár nap múlva 3, majd 4 óránként, végül napi 3-szor. Most már csak egyszer olvasom egy nap, de ha kimarad, az sem izgat különösebben

Volt, hogy nem jutott rá időm suli mellett, ezért több mint fél évre szimplán deaktiváltam a fiókomat

2017. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen omeglével, nem tudtam végignézni egy filmet, de pár év után meguntam, hogy nem nagyon lehet értelmesen beszélgetni ott, mert mindenki csal lányokat keres tudod fvl
2017. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!