Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszabbul vagyok az antidepre...

Rosszabbul vagyok az antidepresszánstól. Ez még normális?

Figyelt kérdés
Panikbetegsegre és enyhe depresszióra kaptam. Egy hónapja szedem. A panikbetegség/szorongás jelentősen javult viszont a depresszió sokkal rosszabb. Egész nap alszok/fékszek, semmi kedvem felkelni , ha muszáj akkor is alig bírok szinte fizikai fájdalmakat okoz az egesz és arra varok, hogy mikor fekudhetek már vissza. Mindigis sokat aludtam, voltak rossz napjaim is de ha felkeltem általában feldobodott a kedvem, ilyen rossz mint most, sose volt. Tudom, hogy a kezdeti időszakban rosszabb a gyógyszertol de 1 hónap után ez normális még?
2017. ápr. 15. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 3 hét mire beállnak a szerek, talán még épp a határán vagy. Ha nem lesz jobb rövidesen, menj vissza az orvoshoz.
2017. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jövőhétre van időpontom az orvoshoz, akkor mindenképp beszélek vele erről, csak addig kíváncsi vagyok véleményekre/tapasztalatokra
2017. ápr. 15. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az összes antidepresszáns hasonlót okozott. Sokat híztam tőlük. Majd eljutottam egy olyan szintre hogy előfordult, hogy egy hétig ki sem léptem a kapun. Majd az is 4 napos rákészülést kívánt hogy havonta egyszer visszamenjek az orvoshoz.
2017. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyit szedsz

Én 2 hónapig szenvedtem mire normál adagot nem szedtem.

20mg Rex felügyelő

2017. ápr. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen, én 5mg Escitilt szedek és azt mondta a doki, hogy egy hónap után, szóval szerdan szeretné emelni 10mg-ra, az a terápiás adag.
2017. ápr. 17. 16:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok az egy honapon csak az ünnepek miatt csak szerdara kaptam időpontot
2017. ápr. 17. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne próbáljátok ki a Miagen-t :D

az engem úgy kiütött mint a sz*** pedig csak 10mg


asentrát régen is szedtem, nem volt vele gond

aztán leálltam vele és úgy 2 év múlva (tavaly) visszatért a szocfóbiám de elég durván...

így újra elkezdtem szedni csak most mellé rivot is kaptam

1 hónap kontrol-nál még alig javultam így felírt Miagen-t, hogy este vegyem be mindig


mondom oké, mi bajom lehet, este bevettem

másnap kelek fel úgy fél 12-kor mert nem szoktam beállítani az órát

random felkelek 8-9 között

na ettől fél 12-kor úgy keltem mint aki 5 percet aludt

majdnem elaludtam a wc-n pisilés közben, ebédnél is majdnem kiesett a kanál a kezemből

otthon pont csináltuk a kerítést és kimentem dolgozni és mint aki valamilyen félálomban van... estig valahogy elszenvedtem aztán bementem lepihenni és arra keltem, hogy reggel van :D

egy 3-4 napig ez volt, azóta elmúlt és sokkal jobb lett a szocfóbiám is és már nem pánikolok ha menni kell valahova :)

majdnem csak azt mondom, hogy élveztem amikor legutóbb 1 óra 10 percet kellett várni az orvosra csúszás miatt...

előtte meg 2 perc alatt szakadt rólam a víz meg remegtem mint a kocsonya, pulzusom meg 120....

2017. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó nekem is voltak hasonló élményeim rexetinnel :D nagyon durva hogy pár mg hogy le tud dönteni egy embert, én pl azt se tudtam sokszor ébren vagyok-e vagy alszok mert az álmaim is élénkek voltak
2017. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!