Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell már 21 évesen a...

Miért kell már 21 évesen a gyakori stressz, szorongás kellemetlen testi hatásaitól szenvednem?

Figyelt kérdés
Tény hogy sokat szorongok, feszengek meg olyan környezetben, helyen élek ahol nagyon rosszul érzem magam, de amúgy élném tovább az életemet meg csinálnám amit kell, el is tudok azért néha lazulni, csakhát mostanában különféle testi tüneteket kezdett el produkálni a lelki állapotom. Mintha a pánikroham tünetei lennének egyelőre enyhébb verzióban, de napiszinten és főleg itthon. De miért kell már ilyen fiatalon ezektől szenvednem? És csak egyre rosszabb lesz, amilyen állapotban vagyok mostanában nem bírok így élni. Amúgy se ér semmit az életem, öngyilkos tervezek lenni ezekmiatt a hülyeségek miatt
2017. ápr. 15. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Tisztára olyan ez az egész mintha valami belülről a lelkemet már felemésztette volna, és mostanában nekilátott már a testemnek is, míg végül kórházba majd a halálba juttat
2017. ápr. 15. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Derítsd ki az okot, és szüntesd meg.


Nekem is olyan tüneteim vannak, mint egy komolyabb pánik-

betegnek, rosszullétek, mentő vitt el heti szinten, azóta

sem jobb, de még élek. És a mai napig nem tudják, mitől

van (pedig már több éve kezdődött). Addig semmi bajom sem

volt.

2017. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akkor érzem rosszul magam, amikor úgy érzem senki nem szeret anyukámon kívül. Kellemetlen érzés.

Azért jöhet elő, mert biztos szervezet jelez, hogy hé Te valamit rosszul csinálsz, ha senki sem szeret. De mit csinálnék rosszul...? Semmit.

Senki nem vágyik szeretetre tőlem és senkitől sem kapok. A legutóbbi nő is akivel ismerkedtem összevesztünk, mert azt mondta nem vagyok elég jó, hogy szerethető legyek. Ezek után még azt is megkérdezi az ember, hogy fizikailag az lehet e egyáltalán.

2017. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:

A szorongás és a stressz nem korhoz kötött, egészen kis gyerekek is szenvedhetnek tőle. Nekem 4 éves koromtól voltak ilyen tüneteim az idilli családi környezetem miatt.

Fordulj szakemberhez még most, amíg enyhébbek a tüneteid.

2017. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 vagyok, súlyos depresszióm lett. Olyan dolgok történtek velem amik kikerülhetetlenek és teljesen igazságtalanok voltak, valamint elveszítettem az addig felépített életemet.

Nem igazságos, dehát ez van, mankó kellett nekem mert nem lennék itt.

Mankó=Antidepi

2017. ápr. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!