Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Büdös vagyok a szorongástól?

Büdös vagyok a szorongástól?

Figyelt kérdés
Szorongok egyfolytàban minden tàrsas közegben, akàr a metrón is. Az egyetemen kibìrni az oraimat, ha raveszem magam nagyon fárasztó tevékenység. A rettenetes az egészben, hogy elviekben nagyon budoset izzadok, de én nem érzem. Körülöttem mindenki az orrát fogdossa, nem beszélgetnek velem, én vagyok a budos. Így nem lehet elni...ekkora teherrel, szeretnék én is jó illatú lenni, olyan, akivel szívesen beszélgetnék. Nem bírom mar ezt a terhet hordozni.

#büdösség #szorongás. Stressz
2017. ápr. 10. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha az izzadtságod büdös, akkor menj orvoshoz, mert az komoly betegségek jele lehet.
2017. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél a patikában antisudorica oldatot!Ezzel kenegesd a kritikus helyeket minden este fürdés után.Pár nap kezelés után teljesen megszűnik az izzadás!Kb. 700 ft a patikában én évek óta használom és teljesen száraz marad egész nap a hónaljam!
2017. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam az antisuodoricat, viszketett tőle a honaljam. Igaz, nem izzadtam, de a budosseg megmaradt...engem nem zvrna, ha nedves lenne a pólóm, de nem lenne szaga. Szódabikarbónát is kentem mar mgamra, az se használt. Sztem az izzadsagom, amikor kicsapodik, már akkor budos.
2017. ápr. 10. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, tényleg valami betegség lehet a háttérben!
2017. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha "frissen" is büdös az izzadtságod, akkor sürgösen menj kivizsgálásra, mert ez többféle súlyos betegség tünete lehet.
2017. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló... Zuhizok reggel este, dezodorok, izzadásgátlók stb de a szagon nem sok minden tud segíteni. Vannak jobb napjaim mikor egészen jó, vannak rosszabbak. Nem tudom milyen felsőt hordasz, de a műszálasak nagyon veszélyesek. Műszálas trikóba ha beleizzadok 2 perc és nagyon büdös egyszerűen, pamut felső meg teljesen nedves és semmi szaga. :) Már csak és kizárólag jó anyagú felsőket veszek fel, ez nagyon fontos.

Ami szintén meghatározza a szagunkat az a kaja, amit eszünk. Ha egészségesen étkezel, iszol sok vizet, nincsenek káros szenvedéseid az nagyon sokat javíthat rajta.

Illetve lehet teát kapni, nem tudom most pontosan hogy melyik, de gyógyszertárban megmondják. Nagyon sokan javasolták már nekem ezt, a testszagot múlassza el, csak mindig elfelejtem kipróbálni.

Stresszes vagy alapjáraton? Pajzsmirigyed rendben van?

2017. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah és még amit elfelejtettem. Borotváld le a hónaljszőröd ha van, nekem főleg akkor szokott ez a probléma megjelenni ha 3 naponta nem szedem le. Megragadnak raja a bacik, jó megválni tőle.
2017. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom, teljesen megkeseríti az életem.
2017. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!