Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok szeretni?

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves biszexuális lány vagyok, legalábbis úgy gondolom. 12 évesen szerelmes voltam és több évig jártam a fiúval de ő idősebb volt és olyan dolgokat tett velem aminek én nem voltam tisztában a súlyával és én nagyon megbántam azt a kapcsolatot és ha tehetem le is tagadom. Majd ezek után pártoltam át a lányokra 2 évig szerelmes voltam egy lányba aki csak játszadozott az érzéseimmel és nem viszonzott semmit. Most itt vagyok évek óta,hogy nem érzek senki felé semmit szó szoros értelmében kűzdenek/verekszenek értem a lányok de én kicsitsem tudom viszonozni érzelmileg testileg viszont simán elvagyok velük pedig nagyon szeretnék szeretni mert olyan üresnek érzem magam.. de egyszerűen nem megy egyik percben úgy érzem,hogy kezdek érezni valamit aztán másikban a létezésétől is undorodom kérlek segítsetek, jártam pszichológushoz és állandóan kértem a segítségét ebben de csak annyit tudott mondani,hogy én ilyen vagyok így kell elfogadni.

2017. ápr. 16. 23:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék,hogy ha megcsókolnak se érzek semmit bár ezt elbasztam magam körül mert, számomra a csók nem olyan dolog ami szerelmesek közt történik, engem az sem zavar ha egy barátom megcsókol egész életemben ilyen voltam és már semmi örömöt nem lelek benne.
2017. ápr. 17. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első két kapcsolatodban még tudtál szeretni, és az újabbakban nem? Jól értem?

Akkor a 2 közt kellett történnie valaminek Veled.

Mi történt?

2017. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát utána semmi olyan inkább az viselt meg,hogy az egyik olyanokat tett velem a másik pedig nem viszonzott hiába adtam szívem/lelkem neki. De az első és a második kapcsolat között kialakult egy pánikbetegség, poszttarumás stressz szindróma és egy mániákus depresszió.
2017. ápr. 17. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolom állandó kontaktod van szakemberrel. Neki mondd el, mi a panaszod, és ha az első nem segít, válts másikra!
2017. ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 4-nek van igaza, mert vakvágányon futsz.
2017. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!