Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kismamák! Hogy oldjátok a...

Kismamák! Hogy oldjátok a szorongásotokat?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, és sajnos elég sűrűn szorongok. Vagy a babámat féltem, vagy azt érzem, hogy én kerülök bajba, vagy valami betegségem lesz, vagy a munkahelyemen vádolnak meg valamivel és mindenféle extrém dolog jut eszembe. Az agyam racionális része tudja, hogy hülyeség, de mégsem tudok úrrá lenni rajta.

2017. ápr. 17. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy nem tudtam magamtól megoldani, pánikbeteg is lettem, igen durva rohamokkal.

A rohamok idején a párom volt nagy segítségem ebben, aki ekkor elkezdett velem beszélgetni, elterelte a gondolataimat, így elmúlt a roham. Illetve emberek közé jártam, mindig csináltam valamit, hogy ne telepedjen rám ez a rossz érzés. Persze ettől újra, meg újra előjöttek, tehát a probléma nem oldódott meg.

Segítséget, igazi segítséget pedig szülés után kaptam, amikor is eljutottam egy nagyon jó pszichológushoz és jógáztam és szerencsére évek óta meggyógyultam és nincs semmi ilyen jellegű problémám.

Neked is ezeket tudom javasolni.

2017. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!