Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » DM-es Das gesunde plus étrend-...

DM-es Das gesunde plus étrend-kiegészítő magnézium tablett (300db-os)! Okozhat e valamiféle függőséget ez a fajta készítmény? Szoptatós kismamák szedhetik?

Figyelt kérdés
Vettem három hónapja a DM-ben Das gesunde plus étrend-kiegészítő magnézium tablettát (300db-os)! Napi kettőt eszek! De ha eltelik egy bizonyos idő, több mint 24 óra és nem eszek akkor hamar ideges leszek, hamarabb elveszítem a türelmem! Okozhat e valamiféle függőséget ez a fajta készítmény? Szoptatós kismamák szedhetik?
2015. febr. 15. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármi okozhat függőséget amit folyamatosan szedsz. Érdemes megnézni az étrend kiegészítőt mi van rá írva. Keress rá az interneten a termék nevére és ott találhatsz mindenféle véleményeket. Én inkább halolajat javasolnék szoptatós időszakra nézz utána.
2015. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!