Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék ezzel kezdeni?

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok problémát okoz, hogy elfoglalt vagyok és kevés időm marad pihenni. Most az ünnepek alatt lett volna alkalmam rengeteget aludni vagy csak megnézni filmeket, könyvet olvasni, de igazán semmire nem jutottam. Mostanában bármikor belekezdenék ezekbe egyszerűen nem köt le, félek nem a fáradtság miatt. Néha csak úgy ülök és vagyok, letargiába esem és mintha szédülnék is. Gyakran csak úgy, kisebb dolgokon felkapom a vizet és a környezetemen élem ki a dühöm, amivel akaratlanul megbántom a barátaim. Amikkel régebben foglalkoztam és érdekeltek már sokkal mérsékeltebben vannak jelen az életemben. Olyan, mintha elveszítettem volna a személyiségemet és csak lennék. Félek, ha nem sikerül valamivel kilábalnom ebből rossz vége lesz.
2017. ápr. 17. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A megoldás kézenfekvő: pihenj többet. Nem szabad az embernek túlterhelnie magát, mert az egészsége bánja.

Ha nem lesz jobb ettől sem, akkor keress fel egy pszichológust.

2017. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy ideje már megvannak ezek a problémák és azóta többször volt alkalmam napokig pihenni, ami azt érte el, hogy konkrétan még rosszabb lett. Ha otthon pihentem és visszatértem a megszokott kerékvágásba, utána a rendszeres szorongás jött rám. Nem akkor hirtelen jött elő, már a szabad napokon sem éreztem jól magam, ahogy most sem és nem akarok megint 2-3 hétig ettől szenvedni.

Az utóbbi másfél évben 2 pszichológushoz is jártam hosszabb ideig, de hiába említettem részleteket, nem igazán foglalkoztak vele.

2017. ápr. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!