Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami embertelenul rossz...

Valami embertelenul rossz idegallapotban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetes duhrohamaim vannak, szo szerint csapkodom magam a falhoz a legaprobb bosszusagtol is, kiejtem a kezembol a dolgokat, kinomban harapdalom magam hogy levezessem a feszultseget, sirok, orjongok, bszom foldhoz a dolgokat. Napok ota van mar ez. Semmit nem tudok megcsinalni. Pl boltba keptelen bvagyok kimenni, mert a legaprobb kellemetlenseg is duhrohamot valtana ki (pl a cipofuzom kilazul, vagy beakad a kormom valamibe, stb). A padlora kiomlott valami szutyok ket napja, azota nem birom ravenni magam, hogy feltakaritsam, nem eszek, nem fozok, alig latom el magam. Aludni sznte semmit nem tudok.
2017. ápr. 18. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
És miért csinálod ezt? Csak úgy?
2017. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Szokjál le a tudatmódosító szerekről.

Sürgősen.

2017. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Irany a pszichiatria.
2017. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen tudatmodosito szerekrol te szerencsetlen?
2017. ápr. 18. 15:41
 5/11 A kérdező kommentje:
bemennek, csak az a baj hogy egy ismerosombol konkretan zombit csinaltak a helyi pszichiatrian, mert telenyomtak gyogyszerekkel, es ket honapon at nyomtak bele folyamatosan a cuccot, mig a vegen magatehetetlen lett, folyt a nyala, nem tudott magarol, es a csaladja ugy mentette ki onnan. Honapokig tartott utana, amig felepult. Az osztalyvezeto pedig DEMENS! annyira oreg, hogy demencias tunetei vannak. Nem igazan lenne eletbiztositas az a hely sem. Egyaltalan mi a franctol kerultem ilyen allapotba??
2017. ápr. 18. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami csak kiváltotta nálad, pl párkapcsolati gond, munkahely, vagy annak hiánya, rokonság, barátok, kevés mozgás, betegség, stb., ezer oka lehet.

Szerintem háziorvoshoz menj el, valami enyhe nyugtató talán segíthet és rendszeres testmozgás a friss levegőn, egy barát vagy társ, akivel megbszéled a gondodat, hobbi, sport, ezek segíthetnek. Pszichológus is segíthet, nem kell egyből pszichiáter. Persze ha a gondod megszünteted, akkor orvos sem kell.

2017. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokat meloztam az utobbi idoben, es rengeteg volt az idegorles. Most szabin vagyok, lehet igy jott ki rajtam?
2017. ápr. 18. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt írtad, hogy az utóbbi időben sokat dolgoztál ill. sok volt az idegőrlés, és éppen szabadságon vagy, amikor a leírt tünetek előjöttek nálad.


Valószínű, hogy amíg nem pihenhettél, bizonyos időszakban állandó stresszben lehettél, hajtani kellett, és mindegy mi van veled, pilótaüzemmódban csináltad, amit kellett. Amint szabadságra jöttél, az agyad tudta, hogy pihi van, már kezdett oldódni a stressz, és nálad ilyen formában jött elő az, amit előtte elnyomtál.


Én pl. csütörtöktől vagyok itthon, holnap megyek vissza munkába, mert kivettem még 1-1 szabadnapot így ünnep előttre és utánra. Csütörtökön jól voltam, pénteken már nem lehetett hozzám szólni. Szombaton hasonló volt. Vasárnap és tegnap úgy aludtam napközben, mint akit agyonütöttek.

2017. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hu hat akkor te is nagyon topon lehetsz...jobbulast! Nagyon gaz a stressz meg a hajtas. De tenyleg, nem normalis ez, nem csoda, hogy annyi zakkant szaladgal a vilagban.
2017. ápr. 18. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

#4


Kedves 4-es!


Mindent amit leírtál, az azt jelzi,, hogy nem is tudod mi a "tudatmódsító szer"?

Ezt nem eteted meg velem, hogy nem tudod.

Akkor hazugságból jeles vagy, legyél büszke e jelességre.

A kérdésed mind azt mutatja,, hogy használsz valamilyen tudatmódosítási szert.


Ha leszoksz róla, az összes problémád megszűnik.

Csak ez nem megy két nap alatt, sőt legalább egy hónapot, ami szenvedéssel jár.

Ezt el kell viselned, még gyógyszerrel sem.


A kérdés az, hogy megtudod e állni és befejezni.

2017. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!