Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj van velem? Segítség...

Valami baj van velem? Segítségre lenne szüksegem?

Figyelt kérdés

160cm vagyok és 53kg. Nagyon dagadtnak érzem magam. Volt mikor 48kg voltam vagy 45kg de meghíztam😢 Nagyon nagy bűntudatom van. És nem hogy meg dagi is vagyok de nagyon csúnyának látom magam. Rendesen írtózom magamtól. Tukorbe bele sem merek nézni. Volt egy barátom vele nagyon boldog voltam. De aztan o is elhagyott.. az utobbi idoben szinte csak morzsálodnak rolam az emberek. És a mai nap már megvagtam magam. Mindig azon gondolkodom, hogy miert nem vagyok eleg jo. A szüleimnek úgymondd van egy vállakozása. Mindig csak azzal foglalkoznak. Senki sem foglalkozik velem. Mindig csak a rossz jár a fejemben.

16/L



#barát #rossz #szülő #vállalkozás #boldogság #Volt #írtózok #azon gondolkodom #ugymondd
2017. ápr. 12. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A súlyod teljesen normális, a szakítások pedig kamaszkorban persze, hogy megviselik sz embert, főleg ha ő volt az első szerelmed. Próbálj meg a szüleiddel beszélni a problémákról, esetleg vesd fel, hogy elmennél pszichológushoz. Ne aggódj, meg fogják érteni 😊
2017. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!