Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Siasztok van-e itt olyan...

Siasztok van-e itt olyan anyuka akinek a párja fűvezett, és le szokott róla? Ha igen hogyanszokott le?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok anyuka, de a párom füvezett. A cigivel együtt szokott le róla.
2017. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem fog leszokni rola. Akarki konyoroghet neki, csak igergetni fog.

Amugy sok fuves/drogos meg csak nem is cigizik.

2017. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Amint teherbe estem, letette, pedig régóta szívta, napi rendszerességgel. Ma már 4 éve, és csak sima dohányos.

Minden nap kevesebbet egy kicsivel, míg sikerült teljesen elhagynia.


Amit az előttem szóló ír, az hülyeség. Látszik, hogy nem ért a témához, és még csak nem is érintett benne.

2017. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat utolsó válasszal egyet értek .Viszont az a helyzet hogy 4 éve vagyunk együtt az elött csinálta folyamatosan.Meg ismerkedtünk szerelmesek lettünk ,fel tettem a választast fű vagy én és le szokott róla össze költöztünk .Néha azért csinalta de enyire durván nem .Két hete külön vagyunk anyira rá szokott volna hogy nem tud mar le mondani róla ??
2017. ápr. 22. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo, parod nem szokott le rola, kevesebbet szivni nem jelenti a leszokast. Most meg tobbet mint valaha, akkor utolso elotte ert hozza valamit.
2017. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!