Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kene tennem? Bemenjek...

Mit kene tennem? Bemenjek korhazba?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok mostanaba sajnos eleg stresszes az eletem..tobbszor megbetegedtem mar ez miatt,de mar egy ideje naponta tobbszor jelentkezo legszomjam van egyszeruen ugy erzem hogy nem kapok levegot es meg fogok fulladni..duhkitoreseim is vannak,meg panikrohamom is volt mar..

Mit kene tennem? Unokatesom epp tegnap kerult be a korhazba ugyanez miatt es felek hogy enis bekerulok :( kerlek segitsetek


2017. ápr. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit kéne azzal csinálni, hogy ne légy ennyire stresszes, mert hiába is mész be, ők nem szüntetik meg a problémát, csak max. stresszoldót/nyugtatót írnak fel.
2017. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt jobban orvos tudja

Ennek álltalában szpihès okai vannak

Ugye a szüleid tudnak erről??

Ha úgy èrzed,hogy szüksèges,akkor menj..bajod nemlehez☺

2017. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak anyam van..o tud rola es o is azt mondja hogy a stressz miatt van,gyerekorvosom is azt.mondja

De sajnos most ezen a stresszen nem tudom változtatni mert nem rajtam fugg.. en mar poszttraumas stressz szindromara is gondoltam az olvasottak nagyon illenek ram sajnos.

Volt baratom egy drogos,folytonos idegeskedes,erzelmi zsarolas,szakitas utan zaklatas..ebbe orultem bele es egyszeruen hiaba telik az ido nem tudok tullepni.

2017. ápr. 23. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szpihologust..lehet tud neked segíteni
2017. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust. Ne félj, nem harap, segít rendbe rakni az életed.
2017. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!