Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Convulexxel kinek milyen...

Convulexxel kinek milyen tapasztalata van/volt?

Figyelt kérdés
Bipoláris depresszióra szedek esténként 500 mg-ot.

2017. ápr. 24. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem venlafaxin hatóanyagú antidepresszánshoz csapták hozzá, miután többszöri jelzésemre belátták az orvosok hogy magától az antidepitől nem lettem jobban, brutális hangulatingadozásokat csinált. Convulexet adtak -napi 300mg venlafaxinhoz és bár a hangulatingadozások javultak, de farkasétvágyam is lett tőle. Egyszerűen egész nap éhesnek éreztem magam, nem éreztem jóllakottságot 6-7 péksüti után sem, az alapvetően 60-65 cm között mozgó derekamból 2 hónap alatt 74 cm-es lett úgyhogy szépen abba is hagytam, soha többet nem szedném, inkább leszek karcsúan bipoláris és látom reálisan negatívnak a világot mint egy közepesen kövér vigyorgó bolond... abnormálisan jókedvű lettem tőle pár hétig és az sem jó, mert bármely kívülálló azt gondolhatta volna hogy drogozom vagy konstans részeg vagyok.
2017. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!