Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szedtem kb fel evig antidre...

Ha szedtem kb fel evig antidrepesszanst akkor szerintetek mennyire tettem tonkre a szervezetem?

Figyelt kérdés
nemi vagyam megvan meg

2017. ápr. 24. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mekkora dózisú antidepresszánsokat szedtél, és milyen fajtát.
2017. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire. Az antidepresszánsok nem teszik tönkre a szervezetedet, nem tudom, ezt kitől hallottad. Kellemetlen mellékhatások előfordulhatnak, ilyenkor gyógyszert kell váltani. Ha pedig már tünetmentes vagy, akkor akár el is lehet hagyni szépen fokozatosan - persze ez attól függ, mi a betegséged. Vannak sajnos olyan betegségek, amelyekre élete végéig gyógyszer kell.

Én több mint másfél éve szedek antidepresszánst, sőt, antipszichotikumot is, ami egy még keményebb gyógyszer, és SEMMI fizikai panaszom nincs. Sőt, már mentális se nagyon. Az első 3-4 hétben voltak kellemetlen mellékhatások (izomgörcsök, figyelemzavar stb.), aztán ezek szépen elmúltak. Az antipszichotikumot már csak nagyon kis adagban szedem, és hamarosan el is hagyhatom.

2017. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. 10 évig is szedheted,ha muszáj,sokan szedik rendszeresen,én is ,többek közt.
2017. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!