Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az utcán mindenki engem néz?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomasztó érzés, és nem nagyon tudom elterelni róla a gondolataimat. Mit tegyek? Bunkók kíméljenek!
2010. máj. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy vele egyedül...én is ugyanezt érzem. :S
2010. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

pszichológus

agorafóbia, szociális fóbia

2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, kösz a kórképet meg a lehető legkönnyebben előkapható tippet, de mégis egyszerűbb lenne, ha egy általam is kivitelezhető "terápiát" javallanál.
2010. máj. 14. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért érzed mert valamivel nem vagy elégedett, leggyakrabban ugye ez a külső szokott lenni, nem tetszel magadnak, változtatnod kéne azokon ami nem tetszik, fogyni vagy új ruhák, frizura, smink, kozmetikus, sokat segíthetnek hogy jobban érezd magad a bőrödben.

De persze magadban kell elsősorban helyretenni a képet, mert úgy látszik te másokat jobbnak tartasz magadnál.

Én így gondolom ez lehet a baj, de nem vagyok orvos.

2010. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet ebben valami, nagy valószínűséggel. Köszi a felvilágosítást :D
2010. máj. 15. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
21:29-el egyetértek.lehet nem is gondolnád de ha nem szereted magad az baromira meglátszik,a gondolataid kivetülnek az emberek felé,megérzik tudat alatt is milyen a hozzáállásod.szoval ha ezen szorongsz akkor valóban téged fognak nézni mert meglátszik rajtad a szorongás...így működik az önbeteljesítő jóslat.tapaszasztalat.sz..rd le az egészet és meglátod megoldódik a problémád!:)
2010. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!