Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy érzem, semmi értelme...

Ha úgy érzem, semmi értelme az életemnek és meg akarok halni, akkor mindenki gyávának fog gondolni, ha megteszem?

Figyelt kérdés

:( Elnézést, hogy ilyet írok! De higyjétek el, megvan rá az okom! És a lelkem belehal. Szörnyű dolgot tettem. Amire nincs mentség. A barátaim utálnak. Iskolában lenni kész őrület. Itt akarok hagyni mindent!!! :(


Pedig annyi tervem volt az iskolával kapcsolatban, a továbbtanulással és az egész Életemmel!!!! :\'(


2008. nov. 24. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elárulod mit tettél?:S:)

Egyébként kitartás,nehéz de ne halj meg!

2008. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Semmi esetre se tegyíél ilyet. Meg fogod találni az élet értelmét. S nem tehettél olyan szörnyű dolgot, ami miatt ezt kéne tenned. Felejtsd el, s élj!!!
2008. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szörnyű dolgot tettél, azzal nem teszed semmisé, hogy te meghalsz. Attól az megtörtént. És ha jóvá akarod tenni egyszerűbb, ha az élők között vagy. Gyáva dolog igen, mert csak elmenekülsz a probléma elől, ahelyett, hogy megoldást találnál rá. Nem tudom, hogy mi az, de nem hiszem, hogy érdemes lenne azért eldobni az életed. Nyugodj meg! Ha voltak terveid, valósítsd meg azokat. Fiatal vagy még, ha továbbtanulás előtt állsz. Előtted az élet. Új kapcsolatok, lehetőségek, tanulás, munka. Ne add fel!
2008. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Félek!!! Félek elmondani, félek mindentől! :( Nem is tudom, miért írtam, csak annyira elveszett vagyok! :( Nem látok más kiutat, talán azt, hogy meneküljek


De rendben. Elmondom. Ti is utálni fogtok, hiszen én is utálom magam.

Részeg voltam (nem szoktam inni, egy évben 4szer,ha előfordul,de nem szoktam részeg lenni)lefeküdtem az egyik barátnőm barátjával! Nem szépítem,mert ez történt. Utálom magam! A környezetemben mindenki. Így nem tudok tovább élni!!! Szörnyen rossz!!!! :'((

2008. nov. 24. 21:34
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy előttem van az élet!! De ez az egész életemben bennem marad!!! Hogy tudnék így élni???? Nem megy!!!! :(
2008. nov. 24. 21:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szörnyű dolgot tettél, de rendbe lehet hozni!

Ha kinyírod magad, nem lehet rendbe hozni!

Ennyi a különbség!

2008. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok.

Lány vagy ugye?

Most ezért akarsz öngyilkos lenni? Mert részegen lefeküdtél a barátnőd pasijával? Hát nem szép dolog az biztos, de részeg voltál. Persze ez nem ment fel alóla, de ezt meg lehet beszélni. Lehet, hogy a barátnőd nem tud megbocsátani, de akkor is könyörgök, ilyenért ne akard eldobni az életed! Én már azt hittem, hogy legalább megöltél valakit.

2008. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De annyira rossz!! :( Komolyan, nem tudom mi ütött belém, nem tudom, hogy bírtam megtenni!!! Annyira fáj!


Nem tudok mit írni... Köszönöm a válaszokat!

2008. nov. 24. 21:41
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadat sajnáld már ennyire! Neked biztos jó volt az az együttlét, akkor meg ne sajnáltasd magad ,pláne ne csinálj mártírt magadból.


Ha ennyire megbántad, akkor meg kérj bocsánatot a barátnődtől, és ennyi. Többet nem tehetsz.

Azzal, hogy öngyilkossággal fenyegetőzöl, nem tudod meg nem történtté tenni, még akkor sem , ha tényleg megteszed.

De ne tedd, mert értelmetlen. A fél világ kihalna, ha ilyen félretevések miatt mindenki megöngyilkolná magát.

Ha ennyire megutált a környezeted emiatt, válts iskolát.

2008. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, már. Fejezd be az önmarcangolást! Lefogadom, h a pasi nem akar emiatt meghalni, ugye? Pedig ő legalább annyira hibás, mint te. Azzal meg ha megölöd magad, mit teszel jóvá? Ami megtörtént, az megtörtént, ha meghalsz nem váltod meg vele a világot. Akkor meg mi értelme?

Legalább tanultál a hibádból-ahogy kiveszem az írásodból-. Nem te vagy az első, és nem is az utolsó, aki ilyet tett. És ennél sokkal rosszabb dolgok is történnek a világban, ami tényleg elborzasztja az embert... Idővel majd helyreállnak a dolgok megint.

2008. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!