Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem a frontin 0,25...

Hogyan szedjem a frontin 0,25 mg nyugtatot?

Figyelt kérdés

Szorongasra kaptam a gyogyszert es azt mondta a pszihiaterem hogy allitsam be magamnak ahogy jo lesz nekem.

Eddig ugy szedtem hogy reggel egesz szem majd du. 13:30 illetve 17:30 fel szem es ejfelkor fel szem.

Ha a deli es delutani gyogyszert felemelem egesz szemre jobban fog hatni? Mostababan nyomast erzek a fejemben illetve a fulem alatt. Azt mondta a pszihiaterem hogy ez pszihes alapon van.

Kaptam mar tole rivotrilt es frisiumot is de azokat nem merem szedni igy maradtam a frontinnal.

Van egy allando gyogyszerem is Bisoprolol 2,5 mg.


Csak segitokesz valaszokat varok.


2017. ápr. 26. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A 0,25-ös Frontin fele kb. annyi,mint halottnak a csók. Inkább 2x1 tbl-t vegyél be. Viszont semmivel nem ártalmatlanabb,mint a Rivotril. És nem ártana pszichoterápiára járnod,mert a szorongások kezelésében nagyon sokat segít! Gyakran a gyógyszert is ki lehet váltani vele.
2017. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sehogy. Függőséget okoz és elegendő lenne helyette növényi segítség, macskagyökér, citromfű, levendula.

Van egy neuro nevű tabletta, álombogyó kivonattal, hatásos szorongásra, pánikbetegségre. Legjobb szorongásoldó viszont a pénz.

2017. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a nyomás a fejben, ez lehet attól a Frontintól is. Nekem is ilyet okozott, nem is lettünk jó barátok( inkább rontott a helyzetemen, még depressziós is lettem)


Nagyon nehéz belőni, mert amikor ürül kifelé, elég érdekes dolgokat tud produkálni, retard változatát nem beszéled meg a dokival(Helex SR)? Az lehet jobb lenne, bár eből a szempontból a Rivotril a clonazepam(felezési idő miatt) még jobb lehet.


A Frontin egy kis sunyi gyógyszer, nekem talán a 3x0,25 volt a legjobb, de az sem volt az igazi....


A gyógyszerezés meg mindig az orvos felelőssége, ne Te találd ki. Beszélj vele, döntse el Ő, ezért ül ott.


Egy pszichológus még többet tudna segíteni, terápiával gyógyszer nélkül.


Jobbulást kívánok!

2017. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes ez az "állítsd be magadnak".

Én anno csak napi 1-et szedtem estére a 0,25-ösből, de már attól is bekábultam egész napra... de mindenkire máshogy hat. Te nem leszel álmos tőle?

Ha már szedned kell, akkor szerintem csak estére. VAGY csak alkalmanként, amikor nagyon-nagyon szorongsz. Emellett pedig járj pszichoterápiára!

2017. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha sehogyan sem szednéd.A benzodiazepin tipusú nyugtatók hozzászokást okoznak.Egy idő után elvesztik a hatásukat, de letevéskor borzalmas elvonási tünetek jelentkezhetnek, amik tízszer rosszabbak, mint az eredeti probléma. Ha mindenképpen szedni akarod, akkor csak végszükség esetén, és ne tovább, mint 2-3 hét!Ez idő alatt igyekezz megoldani a problémáidat, és cseréld le a drogokat (frontin)természetes készítményekre, és sportra.És, ami a legfontosabb: VÁLTSÁL PSZICHIÁTERT!Mert ez egy kókler!Semmilyen kemény gyógyszert nem a betegnek kell beállítania!A szív, vese, stb gyógyszereket sem szabad érzés szerint bekapkodni! Hát még a pszichéseket!
2017. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!