Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtatót lehet venni...

Milyen nyugtatót lehet venni vény nélkül?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy ideges, stresses vagyok. Hallottam erről a sedatif pc gyógyszerről. Milyen hatása van? Milyen ehhez hasonló gyógyszerek vannak vény nélküly ami nem olyan drága?
2017. ápr. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A Sedatific PC rendkívül hatásos. Van még Valeriána - Citromfű hatóanyagú tabletta, ami szintén jó. Együtt szedve még hatásosabb.
2017. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sedatif PC csak akkor ér valamit, ha hiszel is benne, homeopátiás placebo.

DM-ben lehet kapni Nervenpflege nevű gyógyszert, esetleg az valamit érhet, ha beveszel 3-4 szemet.

Sajnos nem sokat érnek ezek a vény nélküli bogyók, amit a pszichiáter ír fel, az pedig erős függőséget okoz.

2017. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Stresszesebb időszakban Valeriánát szoktam bevenni. Nekem ez bevált eddig.


A Sedative PC teljesen hatástalan, úgy értem, hatóanyag benne 0.

2017. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy lány ismerősömnek kell szednie a Sedafic PC-t, mert pánikrohama van és ha iskolában jön rá, az komoly gond. De nem hinném, hogy érez bármilyen hatást. Nem nyugtatja, semmi.
2017. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!