Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tudom, hogy az itthoni...

Ha tudom, hogy az itthoni dolgok miatt vagyok folyton tiszta ideg meg stressz, akkor az nem sima szorongás nem? A szorongást sokszor nem tudják mihez kötni akik szenvednek tőle.

Figyelt kérdés
Hogy mi az ok, azt inkább nem fejtegetném,de annyira ki vagyok idegileg, hogy egyre gyakrabban úgy érzem, hogy összerogyok ahol épp vagyok és összeomlok. Nem tudok változtatni a helyzetemen és ennek a legfőbb oka az, hogy folyton az idegi végkimerülés szélén vagyok, az agyamat kikapcsolni nem tudom és már dolgozni sem bírok. Nem találom a megoldást az életemre, talán nincs is jó megoldás, csapdában vagyok, de már nem bírom tovább elviselni. Pszichiáter látott, szedem a nyugtatót, meg az antidepresszánst, (Frontin, Brintellix), dehát semmit nem segítenek. Egész nap csak feküdni tudok és járnak az agytekervényeim, hogyan oldjam megaz életem. Bántani nem bánt senki, csak már rosszul vagyok a párom közelségétől is, elmennék, de nincs hova és az idegrendszerem felmondja a szolgálatot. Hogyan tudnék talpraállni? Minden nap az jár a fejembe, hogy összepakolnék és húzás, de nincs hova. Nincsenek se szüleim, se úgy barátaim. Megállás nélkül stresszes vagyok, ha fekszem az ágyban, akkor is, és úgy érzem összeomlok. Éjszakákat alig alszom. Mit tegyek? már 2 melóhelyet is elvesztettem, mert a legkisebb stressz hatására (vagy olyanra is ami egy normál embert nem viselne meg), egyből úgy megugrik a pulzusom, hogy majd kiesik a szivem es szédülök, bepánikolok :( Iszonyúan ki vagyok pszichésen meg fizikailag is.
2017. ápr. 26. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki, szüntess meg magad körül minden olyan dolgot ami idegesít. Azt írtad nem tudsz változtatni a helyzeteden, nem tudom milyen helyzet lehet az, de muszáj lesz, mert valószínű a fő feszültség innen jön.
2017. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :)


Én hasonlókat éltem át tavaly, bár gyógyszert nem kezdtem el szedni. Felkerestem egy klinikai szakpszichológust, akiről jókat olvastam. Nálam szorongást állapított meg. Gyógyszer nélkül helyre jöttem pszichoterápiával pedig nagyon mélyen voltam. (relaxáció, kognitív viselkedés terápia sokat segített) Nem tudom megállapítani, hogy nálad ez szorongás lehet-e vagy sem, de egy szakember már az első két-három alkalommal meg tudja mondani és segíteni is tud. Szerintem kérj segítséget, sokkal könnyebb és jobb lesz utána! ;)

2017. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!