Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria osztály véleménye...

Pszichiátria osztály vélemények/tapasztalat?

Figyelt kérdés
26éves nő vagyok.Holnapra kaptam időpontot hogy befeküdjek kivizsgálásra!Nem tudom mit csináljak?1-2hétről van szó.Jelen pillanatba Frontint szedek.Antidepit nem akarok.Erőszakkal legyógyszereznènek?Enyhe depressziós epizód van nálam,ritkán pánikroham.De mindennap rosszul vagyok,elvesztettem a munkahelyem.Kilátástalan minden!Hogyan zajlik ott a dolog?Ha az mellett döntók hogy befekszem akkor ugye nem lesz rosszabb?Nem akarok zombi lenni a gyógyszerektől.Ez hirtelen jött hogy az orvosom ezt ajánlotta és máris lett hely a pszichiátrián?
2017. máj. 1. 15:17
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem fognak leszedálni ha nem balhézol,nem kell,hogy ilyenektől tarts,lehet fognak kezdetben valamivel erősebben gyógyszerezni talán de csak azért ,hogy jól kipihend magad.

Persze,hogy nem lesz rosszabb,kipihened magad,kivizsgálnak,diagnosztizálnak és megfelelő gyógyszerezést állítanak be amiktől kiegyensúlyozottabb leszel és remélhetőleg simán/simábban fogod venni idekint az akadályokat.

2017. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp gyógyszerrel fognak gyógyítani?
2017. máj. 1. 15:39
 3/12 anonim válasza:

Szia! Megkérdezhetem milyen tüneteid vannak? Mit jelent nálad az hogy minden nap rosszul vagy?

Ezen megyek keresztül Én is :( A munkám is ráment. Most kaptam beutalót a pszichiátriára kivizsgálásra, de úgy érzem senkit se érdekel a bajom. Úgy kezelnek mindenkit mintha szalagon gyártott, ugyan olyan lenne minden ember :(

2017. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem egy hónapra akartak befeketeteni a Balassa utcába, nem vállaltam...

Isten ments.


Tüneteim?

Állandó szorongás, állandó öngyilkossági vágy stb.


Én nem vállaltam, terápiára jártam egy ideig, de semmi értelme, nem is érdekel az egész.


Élek, ahogy élek :)


Próbálom elfojtani magamban a dolgokat.


Én nem feküdnék be a pszichóra hogy begyógyszerezzenek stb

2017. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szedülés,rossz közérzet,kedvtelenség,néha úgy erzem megbolondulok nem látom a kiútat.
2017. máj. 1. 16:28
 6/12 anonim válasza:
0%

Persze,hogy gyógyszereznek hát mivel kezeljenek? A kézrátétel meg a tévén keresztüli távenergia gyógyítás bár egyes körökben elfogadott még egyenlőre hiányosak a bizonyíthatóan magas hatásfokuk.

Nem értelek.ha beteg vagy és háziorvoshoz mész ott sem fogadsz el gyógyszert?

2017. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudom hogy gyógyulhatnèk ki ebből..😕
2017. máj. 1. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Menj táncolni inkább, futni, tanulj nyelvet, stb


Többet ér.


Engem ezek mindig átsegítenek az öngyilkos korszakaimon.

Sőt, egyre kevesebbszer törnek rám.


Régen sokszor volt, hogy bevettem egy rakás gyógyszert és ráittam töményet, de utána csak elájultam vagy hánytam össze vissza órákig.

Volt hogy felvágtam az ereim, de akkor is megmentettek, vérátömlesztést kaptam.


Mostmár nem csinálok ilyeneket, pedig nem szedek semmit.

Ha újra rám tör akkor a hobbira koncentrálok: tánc, nyelvtanulás, futni megyek, utazást tervezek és elmegyek valahova stb stb kinek mi..


Pedig sokszor rámtör mostanában is, hogy vonat elé ugrok, de nem teszem meg, szinten tartom magam bogyók nélkül.


Szerintem te is jobban jársz, mert ha rákapsz az antidepikre, az még nagyobb pokol-tudom...


De a te dolgod, ha befekszel, én csak leírtam a saját véleményem!


Minden jót.

2017. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

A pszichiatriai szerek is bizonyitottan hatastalanok amde van akinel azonnal maradando agykarosodast okoznak....en egyike vagyok ezeknek...jol teszed hogy nem fogadsz el ilyen mergeket.


A pszichiatria nagyjabol tudomanytalan kuruzslas szintjen mukodik. Sokkal jobban jarsz ha sportolsz, kirandulni jarsz, termeszetbe mesz, vitaminokat szedsz stb.

2017. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszeres kezelés miatt eleinte megfigyelés kell ami végett állítanak az adagoláson, és bármi rosszullét lép el egyből eltudnak látni.

Nekem is egyszer mondták hogy feküdjek be mert szerintük beteg voltam, de én erősen nemet mondtam a háziorvosomnak, mivel beszámítható voltam így közöltem hogy engem nem fog begyógyszerezni, inkább kibírtam nélküle, elfoglaltam magam, és kerestem a kiutat.

2017. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!