Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet a rivotril okozott...

Lehet a rivotril okozott mindent? Alváshoz szedtem 1.5 évvel ezelőtt, mert fel voltam pörögve, majd pánikbeteg lettem. Azt vettem észre, most hogy jövök le róla, hogy ha beveszem, rá 10 percre erős feszültségérzés tarkó tájon és gyomor panaszok.

Figyelt kérdés

most pl epegörcsöt okozott. Már nagyon keveset szedek. :S


semmit nem javult az állapotom pánikrohamot nem mulasztotta el, depressziós nem voltam....


vélemények?


2017. máj. 2. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a rivotrilozàs helyett nem akarnàl mozogni egy kicsit?Mondjuk szèthajtanàm magam minden nap.Csak azt ne mond hogy nekem nem lehet mert....
2017. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pontosan azért nem tudtam aludni, mert 2 naponta futottam 15 km távot és egész nap utána fel voltam pörögve....
2017. máj. 2. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor próbàld ki naponta lehetőleg reggel.Amugy egy kiegyensulyozott pàrkapcsolat sem hàtràny.
2017. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!