Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az egész sokk, vagy valami...

Ez az egész sokk, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Történetem: Ma kijött a The Walking Dead legújabb része (horror-dráma: zombis barátok közt, so7e1)

És ott olyan érzelmi tortúrák voltak, amikor a rész vége volt, hogy csak egy helyben ültem bámultam ki a fejemen. Gyomrom kavargott, nem volt étvágyam. Folyton azon járt a fejemben, hogy mekkora szörnyűségek voltak.

Kb mostanra vok úgy, hogy kajáltam, meg eljátszogattam, de akkor is kb nemrég múlt el ez a: egyhelyben ülök és nézek ki a fejemből, és ezen töprengek állapot.



2016. okt. 24. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Egyenlőre tudjuk be sokknak! De sose zárjuk ki a többi eshetőséget sem. Aludj rá egyet, nem kizárt, hogy álmodni is fogsz erről, akkor is, ha elfelejted. Szóval ha a holnapod a mai érzés köré fog épülni, akkor ne aggódj, természetes. Ha a dolog nem enyhül holnaputánra, akkor írj.
2016. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nyuszicsajszi válasza:

SPOILER VESZELY (aki meg nem latta volna)



Ugyan ez!!!! Vegig sirtam az egesz reszt... mikor jott az ecc pecc elkezdett gorcsolni a hasam majd miutan ramutatott es csapast mert Abrahamre jottek a konnyek...zologtam es meg mondtam is hogy neee!.... csak neztem elore es sirtam...utana jott a hab a tortara... mikor Glennt csapta szet es kiugrott a szeme rendesen sokkot kaptam! Gyomrom gorcsolt remegtem es a konnyek csak jottek.... teljesen atereztem a szereplok erzeset.... egy resz alatt elvesztettunk 2 lenyeges kozledvenc szereplot :( raadasul meg a kedvencemet is elhurcoltak (Darylt).... lehet most fikszodni h jaj csak tulkepzeljuk meg h ez csak egy sorozat... de le a kalappal a rendezok elott hogy ilyen sorozatot raknak ossze amely sokkba hozza az embereket... amellyel aterezhetjuk a szereplok helyzetet... Aki meg nem kezdte el annak batran ajanlom a THE WALKING DEADET ;)

2016. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene elfelejteni hogy ez még mindig egy Horror sorozat és hát igen az ilyenekben történnek durva jelenetek mint ahogy ez is volt. Kivették Abrahamat és Glennt ( Daryl hibája miatt) és kész. Mondjuk Glennek az arcát tényleg nem kellett volna mutatni az első ütés után de mind1.
2016. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rám azert ennyire nem hatott popcorn évés ment azert közben, es az SPOILER Abrahames jelenet meg nem is hatott annyira meg, viszont amikor Glennel végzett azt nembirtam. Ez az egesz rész olyan masvolt, de jo értelemben. Most tényleg jobb a sorozat es kezd foleledni. En másodjára is megnéztem es akkor is bogtem egy jót, de ez mar inkabb pozitív élmény, mint negatív! Jo meg mindig ossze szorul a torkom meg majdnem az első részről kezdve Gleen velünk volt es azert mas halált érdemelt volna es egy méltó búcsút Maggietol.. Abraham meg a peace jele Shashanak azert szinten megható volt. Neagen tényleg egy kíméletlen figura es hihetetlen, hogy mennyi gonoszságot es érzelemmentesseget tudnak bele rakni a karakterebe! Megértem a sokkot, de gondolj arra, hogy lesznek meg szep részek! ;) (reméljük :D )
2016. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ess neki a mártírok című francia filmnek egyszer.

az odaveri ezt lélektanilag is és brutalitásban is.

én az után voltam így,hogy felfoghatatlan milyen elvetemült emberek létezhetnek,mert az is full reális közegben van.


itt meg egyértelmű volt,hogy mi lesz várható volt,de hatásosra sikerült az biztos.

számomra az döbbenetesebb volt,amikor asszem az 5. évad vége felé a csöves banda egyik tagja meg akarta erőszakolni carlt.

2016. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!