Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz közérzet, fásultság,...

Rossz közérzet, fásultság, gyomor és mellkas tájékán szorító érzés, alvásproblémák, csökkent étvágy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legszívesebben egész nap csak feküdnék. Nem ízlenek a kedvenc ételeim, újabban nehezen alszom el, holott az alvókám rendben van, mert ha sikerül, akkor hosszan és mélyen alszom. Gyakran izgulok minden ok nélkül, halogatom a feladataimat, még olyan alapvető tevékenységekhez is, mint, hogy kimenjek WC-re, igyak, lefürödjek, komplett haditervet kell készítenem, hogy rá tudjam venni magam a dolgokra.

A munkám, ami régebben lelkesített, ma nyomaszt, feszélyez, teherként viselem, képtelen vagyok tartani a határidőket. Képtelen vagyok néhány percnél tovább koncentrálni bármire, folyamatosan enervált vagyok.

Páromon kívül senkivel nem tudok beszélgetni, nincsenek barátaim, nehezen tűrnek az emberek. Alapból csapongó természetű vagyok: néha szétrobbanok az energiától egy rövid ideig, utána viszont gyakran esek letargiába, fáradok el, nem látom értelmét a dolgoknak.

Nem tudom, mihez kezdjek, 16 éves korom óta nem éreztem így.


2015. aug. 18. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
depresszió? szedd össze magad :)
2015. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki tudja, hogy mi az a depresszió, az nem mond olyat, hogy: "szedd össze magad :)"... Tudod ez nem ilyen egyszerű, de nyilván te nem tapasztaltad, ha ezt ilyen könnyűnek gondolod.
2015. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!