Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire eros a xanax sr 0,5...

Mennyire eros a xanax sr 0,5 reggel es este ha beveszem?

Figyelt kérdés
Eddig frontint szedtem 0,25-ot reggel majd negy orankent fél szemet.
2017. máj. 3. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egyet szoktam nem erős, ellazít, jól altat este!

Bár én ideges vagyok sokszor másnap ezek a benzók nem a legjobbak ám az agynak..:(

2017. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha vmi mellekhatas jelentkezik akkor az mennyi ido mulva jon elő? Frontinnal nem volt semmi problémám.
2017. máj. 3. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
A Xanax sr hosszú hatású és erősebb.Nem szokták nappalra adni.Aki ilyet szed,nappal simát,estre sr-t szed.Legalább is én még csaak így találkoztam vele.
2017. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem szorongasra 2*1 0,5 mg it kellene szednem. Csak nem merem bevenni.
2017. máj. 3. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Az sr tabletták nem "erősebbek",mint a "sima" gyógyszerek,csak a hatásuk elnyújtott(hosszabb ideig tart),hogy egy nap kevesebbszer 1x, max. 2x) kelljen bevenni. Tehát a mellékhatásai sem mások. Ha a Frontinnal nem volt bajod,akkor ezzel sem lesz valószínűleg.
2017. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1#-es voltam, nem volt mellékhatása! Mondjuk, ez sima xanax, az a hosszúkás.., lehet az SR más az ilyen kerek ugye? Olyat is szedtem de nagyon álmos lettem tőle! Más bajom nem volt../talán 0,5ös volt ilyen nagyobb tabi!/

Jobbulást..!

2017. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte semmi kulonbseg. Ahogy szamoltam eddig napi 0,75 szedtel, most lenne 1mg. Hatoanyag ugyanaz. Csak reggel ad egy jo kis loketet meg este, nem pedig fokozatosan.. Nem kell tole tartani, en 2x ennyit barmikor beveszek egyszerre pedig csak 44kg vagyok (igen ez is szamit..koncentracio) es am 16/l
2017. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sr tabletta nem ad semmilyen "löketet",sőt lassabban,fokozatosabban szívódik fel és lassabban is ürül ki.
2017. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3db 2mg-os SR-el alszok minden este, pont mert hosszú hatású és kevesebb mennyiség már nem használ. Ha még sem tudnék elaludni, akkor beveszek mellé plusz 1 mg X-et a jobbik a fajtából (tehát a nem SR-ből). Szóval az a mennyiség egyáltalán nem sok, csak ne érd el az 1mg-ot, mert aztán jön a lejtő.
2017. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!