Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire káros? (Bôvebben...

Ez mennyire káros? (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés

Ha valaki már 2-3 éve rendszeresen egy héten 2-3x beöntést ad magának?

Elôtte pedig rendszeresen mindennap ?

És mondjuk tavaly volt colonoscopian ,de ott mindent rendben találtak.

Az orvos azt mondta nem káros ,de abba kellene hagynia,mert nem tesz jót.

Sûrgôs válasz kellene.

Lrhet valami baj ebbôl?

(Nem rólam van szó)



2017. máj. 4. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyálkahártya-sérülés, elektrolit-háztartás felborulása, nátriumterhelést okozhat.
2017. máj. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószinűleg egyénfűggő. Van akinek kellemes és lelkileg hasznos s nincsenek káros hatásai. Persze csak akkor ha nem törekszik extrém dolgokra! Könnyű hozzászokni és szinte lehetetlen leszokni róla. Ha sikerűl pár nap, esetleg hét szűnetet tartania már hiányérzete miatt is előfordul, hogy tőbbszörösen bepótolja. Normális mennyiséggel és esetleges adalékokkal, EGÉSZSÉGÉRE! Ha meg még párt, társat is talál hozzá aki szintén hasonlóképp szereti, kedveli, ímádja a rendszeres beöntéseket, akkor megnyerte a főnyereményt évtizedekre!
2017. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nahát?! Ez a kérdés, mintha rólam szólna. :) Nem is tudtam, hogy más is van így, hogy szeret magának beöntést adni.

Nekem eddig nem lett tőle semmi bajom. Legalábbis soha semmi tünetem nem volt tőle.

2023. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!