Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az életem során többször...

Ha az életem során többször túladagoltam a xanaxot, akkor lehetnek életre szóló következményei?

Figyelt kérdés
Néha alkohollal együtt tettem. 24/F

2017. máj. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. A szer néhány nap alatt kiürül a szervezetből, azt meg nem hiszem, hogy vese, máj maradandó károsodást szenvedett volna.

Persze nem tudni, a te olvasatodban mit jelent a túladagolás.

2017. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha egészségügyi nem is, én nagyon ajánlom, hogy menj el pszichológushoz. Nagyon sokat tudnak segíteni, nem olyan, mint a filmekben szokott lenni.
2017. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyit toltal be belole? Honnan tudod, hogy tuladagoltad? Ehyenlore azt tzdnam ajanlani, hogy alakitsd ki magadnak a megfelelo mennyiseget, es azon nelul maradva szedd, hogy elkeruld az ilyen eseteket! Pszichologus csak papolni tud, pszichiater a jo, az segithet beallitani az adagot, bar en magamnak allitottam be. Ja es meg annyi, hogy ne hagyd hogy elfogyjon, mert az rossz lehet :( 5. napja nem birok enni, valoszinu az elvonasa okozza.. en kis xanaxom:(
2017. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Többször beszedtem 10-15 mg-t sr-ből, néha piával együtt.
2017. máj. 5. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom mi miatt loktel be ennyit, szerintem a maradando karosodast meguszod, sokan csinaltak ilyet! Persze ennyit sose vennek be egyszerre, de ha hosszu ideig nincs, es hirtelen megszerzem en is elvesztem a fejem neha...
2017. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!