Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szadista volnék?

Szadista volnék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megfigyeltem azt, hogy amikor a barátnőm sír, akkor felizgulok. Ezen kívül szeretem úgy visszafogottan fojtogatni is szex közben. Azonban vágyat nem érzek sem ő, sem mások bántására.

2017. máj. 6. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nem valószínű,hogy választ kapsz. Szexuálpszichológushoz érdemes lenne elmenni. Vagy egy coach-hoz.

Keress rá a neten, és beszélgess, tanulj!

2017. máj. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ettől még nem biztos, szerintem is fordulj szakemberhez.
2017. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De szerintem, ha az lennél, fel sem merülne a kérdés... Azok akik betegek, nem gondolkodnak, mert meg vannak győződve arról, hogy egészségesek, és nincs velük semmi baj. Járj utána, hogy mitől vannak ezek az érzések, gondolatok benned... Okvetlenül menj el szakemberhez... Amíg még uralod ezeket a gondolatokat! Ha felgöngyölíted, mi az oka, másképp fogod érezni magad, és az önbizalmad is feljebb kerül. :)

Megéri!

2017. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!