Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással van az autóvez...

Milyen hatással van az autóvezetés a mentális problémátokra?

Figyelt kérdés

Szorongó vagyok,szedek rá nyugtatót,nagyon erősen szorongó,és a tömegközlekedésen megfulladok.Utálok tömegközlekedni.

Kérlek ne húzzatok le,inkább írjátok le,milyen hatással van rátok ha vezettek,szóval például nem fokozza a problémátokat,ugye?

köszi az esetleges válaszokat


19/L


2017. máj. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. gyűűűlölöm a tömött buszokat. Inkább biciklivel megyek.Autót kifejezetten szeretek vezetni, mert senki nem mászik bele az intim zónámba+lehet dúdolgatni, matatni a kacatok közt, anélkül, hogy furcsán néznének rám. Szóval kedvező.
2017. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szorongó vagyok,szedek rá nyugtatót,"


ÍGY NEM is vezethetsz benyugtatózva!

2017. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi Első a válaszodat. :)
2017. máj. 11. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen betegséggel nem is vezethetsz, mert begyogyszerezve simán balesetet okozhatsz.


Egyik ismerös.majdnem.halálra gázolt gyogyszer hatása alatt egy motorost. Csak két szem szorongáscsökkentö volt benne, és picit letompitotta.

2017. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem agora fobiám van azaz tömeg iszony én emiatt kaptam nyugtatót , tömegközlekedés stb ahol sokan voltak azaz tömött busz meg ilyenek én rosszul voltam .

Amikor kezdtem a jogsit gyalog jàrtam semmi bajom nem volt azaz a nyugatót el felejtettem amióta kocsival járok semmi bajom el vagyok a kis helyemen egyedül esetleg 1-2 haver ha be ül mellém vagy a csalàdból valaki . Azaz én minden vacak nélkül tök jól és nyugodt vagyok a kocsiban vezetés közben . Mondhatni szeretem a sajàt kis teremet amit az autó beltere ad , imàdok vezetni ha valamin fel huzom magam amint be ülök a kormàny mögé és el indulok a gondokat mindent ami fel igedesített meg szüntet . Konkrétan a kocsim és a vezetés ami az iskola mellet a legfontosabb nekem , na meg a család és a baràtok . Mindenhova kocsival jàrok zsufolt helyekre meg nem megyek mint busz , bevàsàrló központba is akkor megyek amikor tudom , hogy kevesen vannak és nem kell a nyugtató se semmi ilyen vacak .

17F

2017. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!