Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom kiheverni...

Miért nem tudom kiheverni amit anyám tett velem? Ugye nem csak üres hiszti?

Figyelt kérdés

Nemrég van egy éve, hogy ezt tette velem anyám.


Én akkor 16 éves voltam, a nővérem pedig 21. A testvérem elég antiszoc, nagyon rossz a kapcsolatunk. Hétvége volt. A nővérem kitalálta, hogy ő le akarja magát gyantáztatni ott, és pont helyben volt anyám aki kozmetikus. Mivel anyám kedvence ő, és a hülyeségei miatt nem akarta máshoz engedni mert egy barátnője sincs, soha nem lép ki iskolán kívül a házból anyám akarta neki megcsinálni. De a nővérem kitalálta, hogy csak akkor ha nekem is! Egyik reggel (hétvége volt) a tesómat megcsinálta, majd engem is kényszerített rá. Azóta feketébe járok, többször volt öngyilkossági kísérletem, de még senkinek sem mondtam el. A barátnőim, osztálytársaim azt hiszik egy határozott boldog lány vagyok, aki jóba van az anyjával. Mindig irigykedek a barátnőimre, tudom nem szép dolog, amikor az anyukája elkíséri boltba, megbeszéli vele a problémáit. Én ezóta nem tudok anyukamra anyaként nézni, megszakad a szivem amikor anya-lánya reklámok vannak, minden este sírok vagy a fürdés előtt. És még mindig úgy érzem én vagyok a hülye és ez semmi. Ha hozzám ér mert nem férünk el a folyosón beleborzongok, és még nem jött rá hogy emiatt van. Mellesleg amikor megkérdeztem sírva hogy miért tette ezt, azt modta hogy mert úgy néztem már ki mint egy dzsungel. :( 16 éves voltam:( Pszihológushoz nem merek menni, hátha szól a gyámügynek vagy ilyenek. A szülinapomat elfelejti... Soha nem szeretett. Amikor kicsi voltam és megvetettem egy pudingot és nem ettem meg rámdobálta vacsora köben kanállal. 4 éves sem voltam. Soha nem voltunk szegények. Nem tudom hogy tudtok segíteni, egy pár kedves szó is nagy érték lenne nekem, abból van itthon a legkevesebb. Szerintetem nem vagyok hülye ugye? Kezdek megijedni.


2017. máj. 11. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
ez nem ok erre, itt nem önsajnáltatni magad, minden próbléma megoldtható, minden szarból van kiút
2017. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
kamuszagú vagymi :\
2017. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez aztán jó pár kedves szó. Szerinted nem próbáltam meg kijutni belőle? Boldog lenni? Csinált már veled ilyet az édesanyád, aki elvileg a te javadat nézi és határtalanul megbizhatsz benne, minden problémádat vele osztod meg? Ő tenne veled ilyet nem ezt írnád.
2017. máj. 11. 21:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem kamu. Én örülnék neki a legjobban. Szerinted nincs jobb dolgom mint ilyet kitaláni? Ez az első eset hogy kiírtam magamból.. Még a legjobb barátnőm sem tudja mi az, ami ennyire bánt.
2017. máj. 11. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel én már le kellett volna, hogy mészároljam az egész családomat, csak mert anyám kinyomkodta kamasz koromban a pattanásaimat... ez most komoly? Csak azért, mert legyantázta a sgged? Hidd el, mással sokkal rosszabb dolgok is történtek már... szóval inkább menj pszichológushoz nyugodtan. A gyámügyet ráhívni anyádra nem fogja, nyugi. Téged viszont rohadtul ki fog röhögni.
2017. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Én megértelek :( Mostanság sok az olyan szülő, akinek kívülről nézve idilli a kapcsolata a gyerekével/családjával, de ha jobban belelátnánk... Eleve milyen szülő az, aki elfelejti a gyereke szülinapját?! Ha ez igaz, ahogy leírtad, anyukadra is ráférne egy pszichológus, annyira visszaél vele, hogy ő mégiscsak szülő. Szerintem nem vagy hülye, de én a helyedben amint lehet elköltöznék.
2017. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez sztem tökre feldolgozható...ennél nagyobb baj ne történjen veled....kitartást! Fel a fejjel!
2018. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!