Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hipochonder vagyok?

Szerintetek hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Par hete herefájdalmat képzelek..

Tiszta ideg vagyok emiatt. Átnéztem hereimet es semmi elváltozás. Csak akkor érzek fájdalmat amikor folyton ezen pörög az agyam. Amikor lefoglalom az agyam, akkor nem érzek semmit. Lagyekomban kitapintottam mindkét nyirokcsomom. Hirtelen azthittem hogy nyirokcsomo rák. Meg mar bekepzeltem azt is hogy kemények a heréim es egyből hererak jutott eszembe :( 19F



2017. máj. 13. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Most ettől jobb?
2017. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hipochonder vagy, ami önmagában egy betegség. És ezt nem is kell beképzelni.De legalább nem olyan veszélyes, mit az agydaganat, vagy a hererák.
2017. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen hipochonder vagy. Ez egy létező betegség, és ugyanolyan kellemetlen lehet, mint ha vmi testi bajod lenne. Pszichiáter tudja kezelni.
2017. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!